Eğlence Öne Çıkanlar

AMACIMIZ DAHA ÇOK İNTERAKTİF EĞLENCE SAĞLAMAK

Eğlence sektöründe sunduğu güvenli hizmetle ziyaretçilerinin daima yanında yer alan Ahtapot Eğlence Merkezi, yeni geliştirdikleri konseptlerle miniklerin hayatına dokunuyor. Ahtapot Eğlence Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Baki Oğuzhan Dal ile Eylül sayımız için gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dal, sektörde eğlence anlayışını farklılaştıran uygulamalarını okurlarımız için anlattı

Ahtapot Eğlence Merkezi’nden okuyucularımıza kısaca bahseder misiniz?

Ahtapot Eğlence Merkezi, her daim ziyaretçilerin yanında yer alan bir işletmedir. Fiyat ve temizlik konusunda üst düzey bir hizmet sağlamaktayız. Firmamızın en önemli özelliklerinden bir tanesi, softplay alanında 2-8 yaş grubundaki miniklerimizi emanet sistem ile almaktayız.

Emanet sistem nedir?

Emanet sistem adını verdiğimiz sistemimizle, anne ve babaların çocuklarını bizlere emanet ederek AVM içerisinde istedikleri gibi özgürce dolaşmasını sağlamaktayız. Emanet aldığımız çocuklar hangi ebeveyninden teslim alındı ise aynı ebeveyne teslim edilmektedir. Çocuklarımızın güvenliği ve aynı zamanda kurumsal işletmemizin başarısı için alanımıza teslim edilen çocuklarımızın ebeveyni tarafından fotoğrafı alınmaktadır. Teslim alınmaya gelindiğinde ise ekibimiz tarafından fotoğrafı karşılaştırıldıktan sonra çocuklarımız ebeveynine teslim edilmektedir. Yukarıda bahsettiğim üzere amacımız çocuklarımızın memnuniyeti. Aynı zamanda ebeveynlerin memnun ve mutlu bir şekilde kendi ihtiyaçlarını karşılamalarına da yardımcı olmaktayız.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına yaptığınız çalışmalar nelerdir?

Müşteri memnuniyeti için yaptığımız önemli çalışmaların başında temizliğimiz geliyor. Çocuklarımızın herhangi bir enfeksiyona yakalanmamaları için işletmemizde tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde profesyonel olarak temizlik yapılmaktadır.

Her gün yüzlerce misafi ri ağırlayan Ahtapot Eğlence Merkezi, güvenlik ve hijyen açısından ne tür önlemler almakta?

İşletmemiz, her 2 ayda 1 olmak üzere nano teknoloji ile dezenfekte edilmektedir. Softplay alanımızda oyun ablalarımız mevcut olup, bu personelimizin hepsi çocuk gelişimi diplomasına sahiptir. Bundan dolayı bizim oyun alanlarımıza gelen miniklerimiz hem çeşitli oyunlar oynuyor hem de eğitim köşelerinde eğitim alıyor

Softplay çocuk oyun alanlarınızdan söz eder misiniz?

Ahtapot Eğlence Merkezi olarak softplay konseptimizin dışında yeni oluşturduğumuz bir konsept de kapalı alan lunapark konseptidir. Biz bu konsepti Marmara Forum Alışveriş Merkezi içerisinde başlattık. Önceliğimiz, çocuklarımızın dış alandaki lunapark isteklerini iç alana taşımaktı. Alanımızdaki bütün makinelerimiz tamamen hareketli ve elektronikten uzaktır. Son yıllarda pandeminin etkisiyle çocuklarımız televizyon, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik ortamda ve sosyal medyada çok fazla zaman geçirmeye başladılar. İşletmemiz, çocuklar üzerinde oluşan olumsuz sosyal medya vb. alışkanlıkları unutturup, yeni faaliyete geçirdiğimiz konsept mağazamızda keyifl e vakit geçirmelerini hedefl edik. Hizmet kalitemiz ile tüm çocuklarımızı mağazalarımıza bekleriz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Son olarak yeni açmayı planladığımız işletmelerimizde amacımız daha az elektronik ve daha çok interaktif eğlence sağlamaktır. Önümüzdeki günlerde ziyaretçilerimizi daha çok memnun etmek için çalışmalarımız devam etmektedir.