Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

SİZLERE HAKKINIZ OLANI VERMEK İÇİN BURADAYIZ

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu Kurucusu Zeynep Çelebioğlu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide, yaz mevsiminden çıkarken saç ve ciltte deniz, güneş ve havuz kaynaklı oluşan yıpranmalar sonrasında merkezlerinde uyguladıkları cilt ve saçlara canlılığını yeniden kazandıracak uygulamaları ve dikkat edilmesi gereken noktaları konuştuk.

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu olarak düzenlediğiniz sonbahara özel kampanyalarınızdan söz eder misiniz, mevsimsel farklılık gösteren uygulamalarınız konusunda okurlarımızı bilgilendirir misiniz?

Yaz sonu olan Ağustos ayı ve sonbahar mevsimine girişte insanların ciltlerinde ve saçlarında güneş, havuz ve denizden dolayı kurumalar ve yıpranmalar oluşur. Bu sorunların önüne geçmek, cilt ve ciltte saç sağlığını tekrar kazandırmak üzere cilt bakım ve saç bakımı ağırlıklı olmak üzere salon bakımı ve ev devam ürünlerimiz ile desteklemek esas amacımızdır. Sağlıklı bir saç ve cilde sahip olmak her insanın en doğal hakkıdır. Öncellikle mevsimsel geçişlerdeki sıkıntıları en aza indirmek, yazdan sonbahara geçiş yolunda müşterilerimizin uzman el ve doğru ürünler ile uygun bakımlar yaparak salonumuzdan mutlu, sağlıklı ve bizlere güvenerek çıkmalarını sağlamaktır.

Saç ve cilt sağlığını korumada nelere dikkat edilmeli, siz bu alanda hangi ürünleri bünyenizde bulunduruyorsunuz?

İnsanların saç ve ciltleri dış ve iç etkenlerden dolayı en fazla etkilenen organımızdır. Bunların başında güneş, havuz, deniz, kimyasal işlemler, yanlış ürünler, mevsim geçişleri, stres, kronik hastalıklar ve yapılan yanlış diyetler gelmektedir. Bu yüzden cildimizi ve saçlarımızı bir ömür sağlıklı bir şekilde kullanmamız ve bakımlarını aksatmamamız gerekmektedir. Bakımla alakalı her türlü işlemlerde, diğer işlemlerde olduğu gibi Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu olarak iddialıyız. Her zaman sizlerin yanında güzelliğinize güzellik katmaya devam etmekteyiz. Güzel görünüme sahip, sağlıklı, kaliteli saç ve cilde sahip olmak herkesin en doğal hakkıdır. Sizlere hakkınız olanı vermek için buradayız

Müşteri memnuniyeti güzellik sektörü adına önemli bir noktada yer alıyor, Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu hizmet standartlarını daima yukarıda tutmak adına nasıl bir yol izliyor?

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu’nun misyonu, uzman eller ve dünya markası olan ürünler ile tüm saç ve cilt sorunlarında müşterilerimize hizmet vermek ve geri dönüş sağlamaktır.