AVM

ESKİDJİ BAZAAR’DAN ANKARA’YA YENİ SOLUK

E skidji Bazaar olarak Ankara’daki yeni yatırımlarınızdan söz eder misiniz? Ankara’da bulunduğunuz lokasyonun size, müşterilerinize ve çalışanlarınıza ne gibi avantajları olacak?

Ankara’da mobilya çarşısı olmadığı için esnaf belirli yerlere dağılmış durumda. Yeni açacağımız çarşımız sayesinde Ankara’da bulunan esnafl arımızı tek çatı altında toplayıp, tüketiciye aynı anda 270 stant ve birçok alternatif ürünü tek bir yerde sunacağız. Tüketicilermiz, bir ev için gerekli tüm ürünleri burada bulabilecek. Tüketicilerimize; mobilyadan beyaz eşya’ya, halıdan perdeye, avizeden yatak bazaya yüzlerce ürünü bir arada bulabileceği bir konsept sunuyoruz. Ziyaretçilerimizin; banyosundan mutfağına, salonundan yatak odasına her ihtiyaçlarına çözüm bulabilecekleri, ürünler arasında herhangi bir bölme olmadığı için karşılaştırma yapabilecekleri, aynı zamanda ürünlerinin yanına farklı çeşitlerle kombinasyonlar oluşturabilecekleri bir imkân sunuyoruz. Yüzlerce ürünü aynı çatı altında en uygun fi yatlarla alabilecekler. Bu sayede hem zamandan hem de bütçelerinden tasarruf sağlayacaklar. Eskidji Bazaar olarak, birçok üreticiyi tek çatı altında toplamakla kalmıyor, aynı zamanda caddelere kıyasla düşük alan kiralarımız, ortak gider masrafl arını almamamız ve ürün politikamızla da esnafa destek olup, çarşıların sürekliliğini sağlıyoruz. Özellikle yeni evlenecek çiftlerimize, son derece uygun fi yatlara bulabilecekleri düğün paketlerimiz ve kampanyalarımız da bulunmakta. Bu kampanya ve ürünlerin onlara sağlayacağı en önemli kazanç ise bütçelerini maksimum avantajla kullanmaları olacak.

Ankara’ya özel olarak ürün gamınızda çeşitliliğe gittiniz mi? Uyguladığınız stratejiden söz eder misiniz?

Esnafl arımız kendi ürünlerini lanse ettikleri için Ankara da dahil olmak üzere ürünler ve konsept bakımından herhangi bir değişikliğe gitmedik. İstanbul’da yakaladığımız çarşı konseptini Ankara’da da başarılı bir şekilde yürütmeyi planlıyoruz. Benzersiz konseptimiz ile Türk ticaretinde örnek teşkil etmek ve özgün hizmet anlayışımız ile birlikte Türkiye’nin her noktasına yaymak niyetindeyiz. Ev alışverişini lüksten çıkararak her bütçeye uygun çözüm önerileri sunuyoruz. Tüm bunları hayata geçirirken bünyemizde bulunan üretici ve tüketiciyi doğrudan buluşturarak hem nakitten hem vakitten tasarruf ettiren bir ev alışveriş konsepti oluşturuyoruz. Eskidji Bazaar olarak alışagelmiş AVM mantığı dışında çarşı kültürünü benimsemiş, yüzlerce üretici toptancı ve bayi fi rmanın aynı çatı altında düşük maliyetlerle perakende satış yapabileceği ev alışverişinde yepyeni bir alışkanlık yaratan bir çarşı zinciri kurduk.

Yeni yatırım ve projeleriniz neler olacak, hedefi nizde başka iller var mı?

İzmir, Konya, Samsun, Trabzon, Mersin gibi illerimizde ilerleyen zamanlarda yeni çarşılar düşünüyoruz. Ayrıca yeni yazılım programımızı da kullanmaya başladık. Uygulamamız hem müşteriler hem bizim açımızdan oldukça yararlı oldu. Müşterilerimizi, uygulamamızda duyurduğumuz kampanya ve hediyeler ile mutlu ediyor ve birebir iletişime geçebiliyoruz. Bu sayede güzel iletişimler kurmaya başladık fakat uygulamamız daha çok yeni olduğundan hala geliştirme aşamasındayız.