Uncategorized

EGE VE AKDENİZ’DE YILSONUNA KADAR 3 MAĞAZA DAHA AÇMAYI HEDEFLİYORUZ

Haziran ayı içerisinde Mall of Antalya’da eşsiz lezzetlerini misafi rlerine sunan Cold Stone Creamery, hangi tatil bölgelerinde yatırımlarını sürdürecek?

Akdeniz bölgesi olarak bakacak olursak, Antalya ilimizde ilk olarak açılışını yaptığımız Land Of Legends AVM mağazamızdaki ilgi, bize bu bölgede daha fazla yatırım yapmak adına daha çok güç verdi diyebiliriz. Haziran ayında Mall of Antalya’daki açılışımız yine hem bilinirlik anlamında bizi perçinledi hem de potansiyel misafi rlerimize ulaşmış olduk. Ağustos ayında Alanya ilçemizde de bir şube açılışı yapacağımızı söylemek isterim. Sonrasında Antalya ilimiz başta olmak üzere Aydın, İzmir, Muğla ve Mersin bölgelerinde yatırımlarımızı devam edeceğiz.

2022 yılı sonunda Ege ve Akdeniz bölgelerindeki toplam şube sayınızı kaça çıkarmayı hedefliyorsunuz?

Ege ve Akdeniz bölgesinde yılsonuna kadar 3 mağaza daha açmayı hedefl iyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Öncelikle bu keyifl i röportaj için çok teşekkür ettiğimi söylemek isterim. Bunun dışında özellikle tüm yiyecekiçecek sektör çalışanlarına başta sağlık olmak üzere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yatırımcı adaylarımıza, bizimle iş ortaklığı kurmak isteyenlere de Steve Jobs’ın dediği gibi ‘Eğer Herkesi Mutlu Etmek İstiyorsanız Lider Olmayın, Dondurma Satın’ biz buradayız diyorum.

Lokasyon seçiminde titizlikle çalışmalarını sürdüren Cold Stone Creamery’nin tatil beldelerinin göz bebeği olan Ege ve Akdeniz’i tercih etmesindeki etkenlerden bahseder misiniz?

Öncelikle Cold Stone Creamery olarak birçok yatırımcının işletme sahibi olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu konuda en önemli etken, ülke olarak en çok dondurmayı tatil zamanlarında tüketmemizden ileri geliyor. Ancak Ege ve Akdeniz bölgesindeki fırsatları değerlendirmemizi sağlayan en temel etkenler demografi k yapı, sosyal yapı ve kişilerin alışkanlıkları olmaktadır.