AVM

MOVAPARK AVM 11. YILINDA DA HAYATIN TAM KALBİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Mardin’in ilk alışveriş ve yaşam merkezi olan Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi; 15 Haziran 2012 yılında kapılarını ziyaretçilere açtığı 11 yıldan bu yana, milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Doğu’nun parlayan yıldızı Movapark AVM, Mardin Havaalanı’nın yanında 55.000 m2 alanda 26.000 m2 kiralanabilir alanıyla ulusal ve uluslararası birçok markaya ev sahipliği yaparak yeni bir yaşam tarzının da önderliğini yapmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Movapark AVM, ziyaretçilerinin iyi vakit geçirebildikleri bir alan sunmaktadır. Havaalanının yanında yer alması, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında konuklarını ağırlamasının yanında; ziyaretçilerin tekrar gelmek isteyeceği, unutamayacakları mekanlarda farklı ve keyifli deneyimler yaşamalarını sağlamaktadır.

Movapark AVM’de alışveriş yapmanın keyif ve konforunu, ülkemizin en büyük aqua parklarından biri olan su dünyasında eğlenirken, yeşillikler içerisindeki havuzlarında yüzmenin mutluğuyla, güvenli ve eğlenceli lunaparkı, go kart ve çocuk eğlence merkezlerinde açık havanın ve seçkin bir ortamında doğada olmanın huzurunu hissettirmeyi hedefledik.

Şehrimizin en büyük ve smart salonların yer aldığı sinemamızla, konserlerin ve diğer tüm organizasyonların hız kesmeden devam ettiği çok amaçlı salonumuzla ve konuklarını kendi evlerindeymiş gibi ağırlayan Airport Otelimizle kendilerini özel hissetmek isteyen tüm ziyaretçi ve konuklarımıza seçkin bir ortamın huzurunu yansıtmayı amaçlıyoruz.

Ziyaretçilerimize şehir yaşamından uzaklaşmadan huzuru, konforu, eğlenceyi ve keyifli bir alışveriş imkanını sunan Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 11.yılını  Mardin ve çevre bölge ziyaretçileri ve değerli iş ortaklarıyla kutlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.