Perakende

ETKİNLİK KATILIMCILARIMIZIN GÜZEL HATIRALAR BİRİKTİRMELERİNİ SAĞLIYORUZ

Kurumsal ve özel alanlarda gerçekleştirdikleri etkinliklerle davetlere renk katan Bandorganization, çocuk odaklı etkinliklerinin yanı sıra dans, cam üfleme, kaligrafi gibi farklı alanlarda da etkinliklerini sürdürüyor. Bandorganization Genel Müdürü Can Tekin ile Haziran sayımızda keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Bandorganization’ı tanıyabilir miyiz, müşterilerinizle sizi bir araya getiren kurumsal ve özel alandaki faaliyetleriniz nelerdir?

Kurucusu olduğum Bandorganization, 2012 yılından bu yana başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de etkinlik gösteren bir organizasyon şirketidir. Kısaca kendimden bahsedersem, 1993 yılında başlayan müzik hayatımda profesyonel olarak yan flüt ve bateri çalmaktayım. Yan flüt üzerine İngiltere Royal Akademi’den aldığım sertifikaların yanı sıra, halen İngiltere’de eğitim gösteren Trinity College bünyesinde gerçekleştirilen sınavlara bateri ve yan flüt branşlarında öğrenci hazırlamaktayım. Şirketimiz bünyesinde her türlü müzik organizasyonlarının yanı sıra çocuk odaklı çeşitli organizasyonlar, dans, cam üfleme, kaligrafi vb. gibi birçok alanda hizmet verilmektedir.

AVM’lerde ne tür etkinlikler organize ediyorsunuz, düzenlediğiniz etkinliklerinizde Bandorganization olarak nelere dikkat ediyorsunuz, sektörde sizi farklı kılan noktalardan bahseder misiniz?

Bandorganization olarak AVM’lerde gerçekleştirdiğimiz başta bando etkinlikleri olmak üzere sokak müzisyenleri, trio, orkestra, çocuklar için yüz boyama, sanat atölyeleri ve çeşitli dans gösterilerini gerçekleştirirken zamanlamaya ve görselliğe çok dikkat ediyoruz. Samimi ve misafir odaklı yaklaşımımız ile AVM’deki katılımcılarımızın güzel hatıralar biriktirmelerini sağlıyoruz.

Canlı müzik etkinliklerinizden de söz eder misiniz, hangi enstrümanlar ve repertuvarla etkinlikler organize ediyorsunuz? Canlı müzik etkinliklerimizde enstrümanını profesyonel seviyede icra eden müzisyenlerle çalışmamız her türlü repertuvara hakim olmamızı sağlıyor. Bu sayede süreklilik gösteren etkinliklerin her birinde farklı bir tarz ve repertuvar ile misafirlerimizi etkilemeyi başarıyoruz