Perakende

BARGELLO’DAN YENİ NICHE SERİSİ

300’den fazla koku alternatifi ve geniş ürün yelpazesine sahip Bargello, lansmanını yeni yaptığı Niche Serisini mağazalarda satışa sundu. Bargello, kreatif parfümlerini Selective Serisi ve Black Serisi olarak çeşitlendirmiş ve bu seriye üst segment parfüm olan Niche Serisi’ni de eklemiştir.

Trend kokuların getirdiği bilinirlik ve aynılaşmayı tercih etmeyen, moda yerine ruhunu takip eden özgün kişiler için imzalarını üzerlerinde taşıyabilecekleri üst düzey kalitede esanslar ve eşsiz nota kombinasyonları kullanılarak üretilmiş parfümler Bargello Niche Serisi’nde buluştu. Niche parfümler diğer parfümlerin arasında sadece yüksek esans oranlarıyla değil, özel tasarımlarıyla da diğer kokulardan ayrılıyorlar.

Bargello kişisel bakım ürünleri ile de iddialı

Koku alanında uzmanlaşan kadrosu ile ürün yelpazesini her geçen gün çeşitlendiren Bargello, kişisel bakım ürünlerinde de çalışmalarını devam ettirmektedir. Duş jeli ile başlayan bu çalışmalar, sıvı sabun ile devam etmektedir. Bargello, 5 farklı duş jeli ve 3 farklı sıvı sabun çeşidini müşterilerinin deneyimine sunmaktadır.  

Bargello, 70 yılı aşkın deneyimi ile sürekli inovasyon ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektöründe dünyanın en iyi markaları arasında olmayı hedefliyor. Tesislerinde ISO 9001 ve ISO 22716 (GMP) kalite standartları, aynı zamanda IFRA ve HELAL standartlarında üretim yapıyor. Sektöründe, kullanıcıları nezdinde marka memnuniyetinde ilk sırada yer alan Bargello’nun, 2019 yılında IPSOS araştırma şirketinin yaptığı anket verilerine göre tüketici gözündeki ‘Genel Memnuniyet’ skoru  %90’ın üzerinde. Sektörünün en bilinir ve en çok tercih edilen güvenilir markası konumunda bulunan Bargello, sürecin haklı gururunu yaşıyor.