Uncategorized

COLD STONE CREAMERY’DEN EGE’DE 4 YENİ ŞUBE

Kaliteli, yaratıcı ve kişiye özel dondurmaların mimarı Cold Stone Creamery, Ege bölgesinde 4 yeni şubesiyle misafirlerini serin yaz lezzetleriyle buluşturmaya başladı. Akdeniz bölgesinde de Haziran ayı içerisinde açılacak yeni şubesiyle Cold Stone Creamery, hızla büyümesini sürdürüyor.

Dondurmanın dile gelip görsel şovun yapıldığı, soğuk taşın üzerinde kişiye özel dondurmanın hazırlanarak apayrı lezzetlerin çeşitli soslar eşliğinde sonsuz kombinasyonunu sunan Cold Stone Creamery, Bodrum Yalıkavak Marina’da misafirlerini ağırlamaya başladı.

2013 yılından bu yana İyiliğin Gücü olarak adlandırdığı hizmet felsefesiyle Türkiye’deki bilinirliğini üst seviyelere taşıyan Cold Stone Creamery; Yalıkavak Marina’da yenilenen mimari yapısı, geniş açık oturma alanına sahip yeni yeriyle farklı lezzet tutkunları ile buluşmayı bekliyor.

Lezzetleriyle müşterilerine tatlı bir mola verecekleri zaman dilimi yaratan Cold Stone Creamery; Yalıkavak Marina AVM mağazasının yanısıra Marmaris, Fethiye – Ölüdeniz ve Fethiye Orka World Theme Park mağazalarını da misafirleriyle buluşturdu.

Mağazalarının konumlandırılması hususunda titizlikle hareket eden Cold Stone Creamery, misafirlerinin alışverişlerinden sonra dinlenecekleri, sadece dondurma ile değil kahve, çay vb. sıcak içeceklerin yanı sıra kek ve pasta çeşitleriyle de misafirlerine keyifli bir dinlenme zamanı yaratabilecekleri bir alan sağlamaya çalışıyor.

Akdeniz ve Ege bölgesinde büyümesini sürdürecek olan Cold Stone Creamery, Mall of Antalya şubesini de Haziran ayında misafirlerinin hizmetine alacak.