Ana içeriğe atla

gf

YERLİ DURDU, TURİST COŞTU

18.05.2022 - 12:23

Artan fiyatlar ve düşen alım gücü perakende sektöründe yerli ve yabancı alışverişinde dengeleri değiştirdi. Yabancı markalarda salgın öncesine göre ikiye katlanarak yüzde 50’ye ulaşan yabancı alışveriş oranı, yerli markalarda ise yüzde 30’ları buldu. Sektör temsilcileri, önümüzdeki dönem bu oranın yabancı lehine artmasını bekliyor.

DERMALEX, GRATİS İLE TÜRKİYE PAZARINA GİRDİ

16.05.2022 - 15:41

Dünyanın önde gelen markalarını Türk tüketicisinin beğenisine sunan Gratis, İsveç’te geliştirilen formülleriyle öne çıkan yeni cilt bakım markası Dermalex’i markaları arasına ekledi. Türkiye’de yalnızca Gratislerde satışa sunulan Dermalex ürünleri, cildine hak ettiği terapiyi sunmak isteyenler için raflardaki yerini aldı.

BİNLERCE KİŞİ KENDİ İŞİNİN PATRONU OLDU

16.05.2022 - 15:33

Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem ile Mayıs sayımız için gerçekleştirdiğimiz söyleşide Erem; Medyafors Fuarcılık’ın sektöre giriş serüvenini, bu dönemde hayata geçirdikleri fuarları ve Bayim Olur Musun Fuarı ile franchising sektörüne sağladıkları katkıları değerli okurlarımız için anlattı.

AMACIMIZ, MİSAFİRLERİMİZE EN İYİ VE EN DOĞRU HİZMETİ SUNMAK

16.05.2022 - 15:04

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu Kurucusu Zeynep Çelebioğlu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide, güzellik sektöründe hayata geçirdikleri çalışmaları, sundukları hizmetleri ve sektörün ayrılmaz bir parçası olan sağlık konusunda aldıkları önlemleri konuştuk.

E-TİCARETTE YENİ DÜZENLEME

25.04.2022 - 16:06

E-ticaret pazar yerlerinde taklit ürün satışı ve hukuka aykırı içerikler engellenecek. Satıcılar sadece bir e-ticaret pazar yerinde faaliyet göstermek zorunda bırakılamayacak.

PERAKENDEDE CİROLAR YÜKSELDİ

21.04.2022 - 16:10

Perakende sektöründe ocak ayında tahminlerin üzerinde daralan cirolar, yılın ilk çeyreği bitmeden büyük ölçüde toparlandı.

Subscribe to Gündem

jyh

Yukarı