Ana içeriğe atla

nr

SANKO PARK AVM COVID-19 ASI ISTASYONU OLDU

10.07.2021 - 17:10

Esas Gayrimenkul’ün yönettiği Gaziantep Sanko Park AVM, sektörde bir ilki gerçekleştirdi ve Gaziantep
İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda, "yerinde aşı" uygulamasına ev sahipliği yaptı.

AYD SEKTÖRDEKİ HAKİMİYETİNİ KALKINMA POLİTİKALARIYLA KORUYOR

10.07.2021 - 16:26

Kurulduğu günden itibaren sektördeki yatırımları ve sektörel çözümleri destekleyen, AVM ve yatırımcılarının önünü açmak isteyen, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği sektördeki faaliyetlerine istikrarla devam ediyor. Alışveriş merkezlerinin, döviz cinsinden olan borçlarının TL ‘ye çevrilmesi için halen çalışmalar yürüten AYD sektörde yatırımcıların ve alışveriş merkezlerinin odak noktasında. Oybirliği ile başkanlığa yeniden seçilen Prof. Dr. Hüseyin Altaş ile AYD’nin sektördeki yerini ve yapılan çalışmaları konuştuk.

MALLREPORT'TAN AYD BAŞKANI HÜSEYİN ALTAŞ'A TEBRİK ZİYARETİ

08.07.2021 - 15:27

MallReport Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Turgut Tahnal, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği başkanlığına yeniden seçilen Prof. Dr. Hüseyin Altaş'ı tebrik etti. Sektörün normalleşme sürecinden bahseden Hüseyin Altaş, pazarın hareketleneceğini, sektörün toparlanacağını ifade etti. Yatırımları desteklediğini ve başkanlık sürecinde de sektörün sorunlarıyla ilgileneceğini vurgulayan Altaş, MallReport Dergisi için iyi dileklerde bulundu. Altaş,150. özel sayısında da MallReport ile birlikte olacağını da söyledi.

JLL TÜRKİYE'YE DOKUZUNCU ETİKA ÖDÜLÜ

30.06.2021 - 15:50

Türkiye’de etik anlayış bilincini yaygınlaştırma, genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunma amacıyla kurulan Etik Değerler Merkezi, etik değerlere uygun davranan şirketlere "ETİKA" ödülü takdim ediyor. JLL Türkiye bu yıl da ETİKA ödülünün 9. kez sahibi oldu.

Subscribe to Gündem

nr

Yukarı