Ana içeriğe atla

gf

ODAĞIMIZ, ESNAF İŞLETMELERİNİ REKABETTE GÜÇLENDİRMEK

01.06.2022 - 14:30

Seç Market; rekabetin çok yoğun olduğu perakende sektöründe sunduğu esnaf dostu iş modeli ile ana odağı esnaf işletmelerini güçlendirecek bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, Seç Market projelerini Haziran sayımız için anlattı.

%100 DOĞALLIKLA ÜRETİLEN YAZIN VAZGEÇİLMEZ LEZZETİ

01.06.2022 - 14:29

Sağlıklı yoğurt hareketi ile yola çıkan Iceberry, Türkiye dahil 3 ülkede kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Iceberry zengin menüsü sayesinde cafe konseptinde el yapımı fresh ve bir o kadar da farklı ürünleri ile müşterilerine farklı tatlar sunuyor. Iceberry Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Erçin Erkmen ile Haziran sayımızda Iceberry hakkında konuştuk.

MÜŞTERİLERİMİZE DAHA KOLAY ULAŞACAK YENİ KANALLAR OLUŞTURDUK

01.06.2022 - 14:25

Kırk yıllık tecrübesini sahip olduğu ürün çeşitliliğiyle birleştirerek köklü bir marka halini alan Çengelköy Börekçisi, kaliteli malzemelerden üretimini gerçekleştirdiği hem tatlı hem tuzlu ürünlerini müşterilerine sunuyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dilbağı ile Çengelköy Börekçisi’nin yeni proje ve yatırımlarını konuştuk.

LEZZETİYLE FARK, KALİTESİYLE GÜVEN SAĞLIYOR

01.06.2022 - 14:01

Kumpir&Salad hizmetinden ve kalitesinden ödün vermeden hızla büyümeye devam ediyor. Ürünlerinde hijyen ve sağlığa son derece önem veren Kumpir&Salad Kurucusu Nasrettin Tutşi bu sayımızda yeni hedef ve projelerinden bahsetti.

YATIRIMLARIN HIZLI GERİ DÖNÜŞÜ GİRİŞİMCİ İLGİSİNİ YÜKSEK TUTUYOR

30.05.2022 - 17:20

İnovatif bakış açısıyla sektördeki yenilikçilik algısını güçlendirmek adına artırılmış gerçeklik uygulamalarına yatırımlarını sürdüren Little Caesars, Türkiye’deki 104 olan şube sayısına yılsonuna kadar en az 15 şube daha ekleyerek yüzde 60’a yakın hacimsel büyümeyi hedefliyor. Little Caesars Genel Müdürü Banu Arıduru ile hayata geçirecekleri projeleri konuştuk.

PLAYLAND ‘EĞLENCE ÜSSÜ’ KURUYOR

16.05.2022 - 16:03

Eğlence sektörüne üretimini gerçekleştirdiği ürün ve farklı oyun alanları konseptleriyle yön veren Playland, yakın zamanda hayata geçireceği ileri teknoloji odaklı projesiyle de sektöre rol model olacak. Playland CEO’su Seydi Taş ile Mayıs sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde eğlence sektörü adına teknolojiye dair yaptıkları yatırımları, yakın zamanda Emaar Square Mall’da açacakları ‘Eğlence Üssü’ olarak adlandırdıkları yeni mağazalarını ve geleceğin sanal dünyasını oluşturacak Metaverse kavramının Playland’e neler katacağını konuştuk.

COLD STONE, AKDENİZ VE EGE BÖLGESİ’NDE BÜYÜMEYİ SÜRDÜRECEK

16.05.2022 - 16:00

Cold Stone Creamery Genel Müdürü Sezai Kavaklı ile Mayıs sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde, Cold Stone Creamery olarak yatırımcılara sundukları destekleri ve franchise sisteminde kazandıran marka olmanın hem kendileri hem de yatırımcılar açısından avantajlarını konuştuk.

BU YIL, YURT DIŞI HEDEFLERİMİZİN ODAĞINDA GEÇİYOR

16.05.2022 - 15:57

Yurt içi ve yurt dışı yatırımlarına devam eden Tavada Tavuk 2022 yılının kalan diğer yarısında Avrupa’ daki mağazalarını açmaya hazırlanıyor. Tavada Tavuk Genel Müdürü Süleyman Demirtaş ile Mayıs sayımızda franchise projeleri hakkında konuştuk.

Subscribe to Franchise

jyh

Yukarı