Ana içeriğe atla

ggh

TÜRKİYE'NİN YENİ TREND BURGERCİSİ

11.10.2021 - 12:24

Mr Burger Bar Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Şar, “Türkiye’nin ‘’yeni trend burgercisi’’ sloganı ile çıktığımız bu yolculukta sizleri de kendi işinizin patronu olmaya davet ediyoruz” dedi. Fırat Şar ile verdikleri hizmetler ve  franchising üzerine konuştuk.

ÇİĞ KÖFTEYE YENİ YORUM YENİ NESİL BABACAN ÇİĞ KÖFTE

06.09.2021 - 13:55

Murat Babacan, “Yeni Nesil Babacan Çiğ Köfte büyüyen, gelişen vizyonumuz ve misyonumuzla bizleri ileriye götürebilecek seviyede olan firmamız ile önce Türkiye, daha sonra dünyada ses getirecek ürünlerimizi herkese ulaştırabilmek ve bu yolda bizimle kazancına kazanç katacak yol arkadaşlarımızı bulup birlikte güzel işlere yürümek isteriz” dedi.

EN HIZLI YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ CAFE ITALIANO’DA

06.09.2021 - 13:52

Oğuz Şenol’un kurduğu Cafe Italiano, restoran ve fast food kanalları arasında konumlandırdığı yeni ekonomik model ile hem yatırımcı hem de tüketicilere yeni bir alternatif sunuyor. “Meso – restoran” modelini ve büyüme hedeflerini Oğuz Şenol ile konuştuk.

TÜRKİYE'NİN EN TEKNOLOJİK OTO EKSPERTİZ MARKASI: EXPERİX

06.09.2021 - 13:50

EXPERİX Yönetim Kurulu Başkan Yardımıcısı Emre Öztürk, “ Otomotiv sektörü içerisinde ister ikinci el isterse sıfır kilometre araçlarda oto ekspertiz hizmetlerini kalifiye personel ve alanında uzman ustalarla, teknolojinin en üst seviyede kullanıldığı bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

KRAL TANTUNİ’NİN TÜM ŞUBELERİNDE YÜKSEK KALİTE HİZMET

06.09.2021 - 13:45

Bulunduğu her lokasyonda müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet sunan Kral Tantuni yenilikçi bakış açısıyla gıda sektöründe adından söz ettiriyor. Mersin Tantuni lezzetini eşsiz bir deneyim haline getiren Kral Tantuni tüm Türkiye’de hizmet vermeyi planlıyor.

PASAPORT PİZZA, EKONOMİYE FAYDA ENDEKSİ’NDE ELMAS LİG’E YÜKSELDİ

06.09.2021 - 13:39

 Türkiye İtibar Akademisi’nin onlarca sektörde araştırma sonuçlarına göre Pasaport Pizza, Elmas Markalar arasında yer aldı. Geçtiğimiz yılda aynı araştırmada Platin Markalar arasında yer alan Pasaport Pizza’nın başarısı gözlerden kaçmadı. Pasaport Pizza, kategori atlayarak başarısını bir kez daha kanıtladı. Türkiye’nin en itibarlı markalarının seçildiği araştırmada birbirinden değerli firmalar yer aldı.

BAYİLERİN GÖZÜNDEN PİDEM

06.09.2021 - 13:34

Pide deyince akan sular durur! Üç kişi yemek için bir araya gelse akla ilk gelen seçeneklerden biridir. Tadıyla geleneksel, sunumuyla moderndir. Peki bu kadar çok sevdiğiniz pideyi bir yatırım aracı olarak hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz, şimdi düşünmeniz için en doğru zaman! Bu başarı hikayesinin detaylarını ilk ağızdan bayileri anlattı.

TADI ADINDA GİZLİ: SAYREM

06.09.2021 - 12:21

Osmanlıca bir lokma yemek anlamına gelen SAYREM, mutfak alanında ki 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerini lezzetin benzersiz yolculuğuna çıkarıyor. Türk mutfağının zengin damak zevkinden yola çıkan Sayrem, eşsiz lezzetlerimizin özgün yorumu ile farklı, enfes ve yaratıcı restoranlar arasında yerini korumaya devam ediyor.

Subscribe to Franchise

nb

Yukarı