Öne Çıkanlar Perakende

Güzelliğini parlatacak o gloss bu gloss

Hilal Altınbilek’in reklam yüzü olduğu Deborah Super Gloss sadece Watsons mağazalarında, web sitesinde ve Watsons Mobil Uygulaması’nda.

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Deborah Milano’nun Türkiye’deki ilk marka yüzü gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hilal Altınbilek oldu. “Güzelliğini Parlatacak O Gloss Bu Gloss!” sloganıyla yayınlanan reklamda Altınbilek, Deborah Super Gloss ile ışıldıyor.

Deborah Super Gloss, yüksek pigmentasyonu ve içeriğindeki parlaklığı artırıcı polimerlerle ilk sürüşte ışıl ışıl dudaklara kavuşmanızı sağlıyor. E Vitamini ve nar yağı ile zenginleştirilen formülüyle dudaklarınıza canlılık kazandırmanıza ve beslemenize destek oluyor. İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi’nin 3 boyutlu modern Milano tasarımlarından esinlenilerek yaratılan şık ambalajıyla dikkat çeken Deborah Super Gloss, ustalıkla tasarlanan kapağı ve yumuşak aplikatör ucuyla rahat ve kusursuz bir uygulama sunuyor.

Geliştirilmiş formülü sayesinde dudaklarınızda yapışkanlık hissi bırakmayan Deborah Super Gloss, bir adet transparan seçeneğinin yanı sıra birbirinden güzel 6 farklı renk seçeneği ile Watsons mağazalarında, web sitesi ve Watsons Mobil Uygulaması’nda sizleri bekliyor.