AVM Öne Çıkanlar

Isparta’nın ve bölgenin en büyük AVM’si Isparta Meydan AVM

Isparta’nın ve bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Isparta Meydan AVM, şehrin 25 yıl sonra gerçekleşen bir hayali olarak 23 Nisan 2022 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açtı. Bu büyük açılış, oldukça uzun süren bekleyişi, Isparta’nın çeyrek asırdır süregelen hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Isparta Meydan AVM, farklı mimarisi, avantajlı konumu ve yenilikçi hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Bu güne kadar 15 milyon ziyaretçi ağırlayan bu devasa alışveriş merkezi, şehrin merkezinde yer almasıyla ziyaretçilerine nefes alan birortamda ilk defa gerçekleştirilen kültürel, sanatsal ve eğlenceli etkinliklerle, keyifli alışveriş ve yeme içme deneyimi sunuyor.

Gün ışığından kopmadan tasarlanan iç mekanları ve açık havada alışveriş keyfinin doyumsuzca yaşanabileceği ortak alanlarıyla Isparta Meydan AVM, sadece bir alışveriş merkezi değil, yenilikçi bir yaklaşımla konforlu ve eğlenceli bir sosyal yaşam alanı sağlıyor.

Ünlü markalar tek çatı altında buluştu

Isparta Meydan AVM, şehrin en büyük eğlence merkezi, en büyük elektronik ve teknoloji mağazası, en büyük yapı marketi, en modern sineması ve en yeni konseptleriyle ünlü markalarının tek çatı altında bulunduğu zengin marka karmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca, hem gençlerin hem de ailelerin öncelikli tercihleri arasında yerini alarak, şehrin ve bölgenin vazgeçilmez uğrak noktası haline gelmiş durumda.

Isparta Meydan AVM, tüm bunların yanı sıra şehrin en büyük kütüphanesi, en modern tiyatro salonu, farklı amaçlar için kullanılabilecek toplantı salonlarının yer aldığı Kültür Merkezi ve camiiyi kapsayan çok yönlü yapısıyla yepyeni bir dinamizm getirerek şehrin ekonomisi yanında kültürel gelişimine de güçlü katkılar sağlıyor.

Ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile açılışının 2. yıldönümünü kutlayan Isparta Meydan AVM, ilk yıldönümünde Toyota C-HR Hybrid ve binlerce TL değerinde Param Kart,2. ııldönümünde de Cupra Formentor ve 3 Adet iPhone 15 Pro Max hediye ederek teşekkür etti.