Eğlence

3 ayrı lokasyonda yeni konsept mağazalarımızla hizmet vermeye başlayacağız

2024 yılına verimli başladıklarını ve yıl sonuna dek 3 farklı lokasyonda yeni konsept mağazalar açacaklarını belirten Ozzyy Eğlence Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Baki Oğuzhan Dal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yönelik etkinlik ve kampanya çalışmaları ile ilgili de okurlarımızı bilgilendirdi.

Ozzyy Eğlence Dünyası olarak 2024’ün ilk çeyreğini değerlendirir misiniz, yılın ilk 3 ayını nasıl geçirdiniz?

Ozzyy Eğlence Dünyası olarak 2024 yılının başlangıcından itibaren verimli bir yıl geçiriyoruz. Yıl sonuna kadar 3 ayrı lokasyonda yeni konsept mağazalarımız ile müşterimize hizmet vermeye başlayacağız. Geçtiğimiz yıllara nazaran 2024 yılının bizim için çok şans dolu bir yıl olmasını bekliyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yönelik miniklerin bayramını unutulmaz kılacak etkinlik ve kampanya çalışmalarınız neler olacak?

Tabii ki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aslında hepimizin bayramı. Aileler için çocukları nasıl değerliyse bizim içinde o kadar değerlidir. Yaptığımız işletmelerde özel günler için özel kampanyalar ve etkinlikler miniklerimizi bekliyor olacaktır. Alanlarımız içerisinde özel oyunlar, çekilişler, birbirinden özel hediyeler miniklerimizi ve ailelerimizi oyun alanında beklemektedir.

Üretimini gerçekleştirdiğiniz aile ve çocuk eğlence ekipmanlarının yanı sıra eğlence merkezlerinizle ziyaretçilerinizin bireysel ve sosyal gelişimine nasıl bir katkı sağlıyorsunuz?

Genel olarak ürettiğimiz ürünler çocuklarımızın aileleri ile beraber yüzünden gülücüklerin eksik olmayacağı makinelerdir. Bildiğiniz üzere şu anda teknoloji çağındayız ve maalesef çocuklarımız evlerin içerisinde çoğunlukla dijital oyunları fazla oynamakta ve dışarı çıkmamaktadır. Biz bunun farkındayız ve bunun için evlerde oynanan oyunların formatını değiştirip alanlarımıza taşıyarak hem hareket etmeleri hem de arkadaş çevresine sahip olabilmesi için çalışmalar yapmaktayız.