Eğlence

Atlantıs fun cıty’de yeniliklerle dolu keyifli ortamlar sunuyoruz

Atlantis Fun City olarak misafirlerinin tercihleri ve sektörün gelişimi doğrultusunda yatırımlar yapmaya ve her geçen gün daha çok kişiye ulaşarak yenilenmeye ve büyümeye devam ettiklerini ifade eden Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, yurt içi ve yurt dışında yeni şubeler açarak daha çok kişiye ulaşmayı arzu ettiklerini belirtti.

Firma olarak 2023 yılı genelinde büyüme hedefleriniz doğrultusunda nasıl bir ekonomik büyüme elde ettiniz, 2024 yılına ilişkin büyüme stratejinizde öncelikle üzerinde durduğunuz unsurlar neler olacak?

Atlantis Fun City olarak her geçen yıl daha çok gelişiyor ve bünyemize yenilikler katarak büyüyoruz. 2024 yılında da her yaştan misafirimize keyifli deneyimler yaşatmak, Türkiye ve yurt dışında yeni şubeler açarak daha çok kişiye ulaşmayı arzu ediyoruz. Yeni yıl ile birlikte de, aktif şubelerimiz olan Mall of İstanbul, Vega AVM, Axis AVM, Torium AVM, Canpark AVM, Arenapark AVM, Kale Center, Metrogarden ve Kadıköy şubelerimizde misafirlerimizin eğlence dozunu her zaman canlı tutmak, günceli yakalamak ve misafirlerimize her daim yeniliklerle dolu keyifli ortamlar sunmak için yenilemeler yapmaya devam edeceğiz.

dav

ATRAX 24’te eğlence sektörü temsilcileri ve yatırımcı adaylarıyla buluşturduğunuz ürünleriniz neler oldu, fuarın markanıza kattıkları konusunda neler söylersiniz?

Türkiye’de oyun eğlence sektörünün bir araya geldiği tek fuar olan ATRAX, sektördeki bütün firmalar için önemli bir yere sahiptir. Fuar, sektör içindeki herkesin hem sektör ile ilgili fikirlerinin görüşülmesi hem de yeni yatırım fırsatları için ortam oluşturmaktadır. Biz de ATRAX Fuarı’na Meridyen Games ile birlikte katılarak yeni oyun makinelerinin sergilenmesini ve tanıtımını sağladık. Atlantis Fun City olarak ise şubelerimiz için yeni oyun makineleri ve oyun alanlarına odaklanarak, firmalar ile görüşmeler sağlayıp şubelerimizin gelişimi için ihtiyaçlarımızı değerlendirdik.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Atlantis Fun City olarak misafirlerimizin tercihleri ve sektörün gelişimi doğrultusunda yatırımlar yapmaya, her geçen gün daha çok kişiye ulaşmaya, yenilenmeye ve büyümeye devam ediyoruz.