Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

Duyar Pompa’ya Sodex 2023’te yoğun ilgi

22-25 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ISKSODEX’te yer alan Duyar Pompa ve Hidrofor Sistemleri katılımcılardan yoğun ilgi gördü. İki yılda bir iklimlendirme sektörünün tüm dünyadan temsilcilerini tek çatı altında buluşturan ve zemin hazırladığı iş birlikleriyle sektörün büyüme ivmesine önemli katkı sunan ISKSODEX’e 19 ülkeden 1.000’e yakın katılımcı marka katılırken, fuarı yüzde 15’i yurt dışından olmak üzere toplam 89,694 kişi ziyaret etti.

58 yıllık tecrübesiyle Duyar ailesinin bir parçası olan yenilikçi, verimli ve çevreci teknolojileriyle fuarda yer alan Duyar Pompa ve Hidrofor Sistemleri’ne gösterilen ilgi yoğundu. En son teknoloji yangın pompa sistemi, hidrofor sistemleri ve donanımlı ekibiyle fuarda yerlerini alan Duyar Pompa ve Hidrofor Sistemleri; iş paydaşlarının beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak üzere müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen, pompa teknolojilerinin AR-GE’sinden üretimine kadar geçen tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarılı bir şekilde ilerliyor.

Duyar Pompa ve Hidrofor Sistemleri olarak Türkiye genelinde geniş bayi ve servis ağıyla, pompa teknolojileri alanında en iyi hizmeti, en kısa zamanda sunmayı misyon edindiklerini belirten firma temsilcileri fuarın 4 gününde de yoğun ilgi ile karşılandı.

Duyar Pompa ve Hidrofor Sistemleri; fuara NFPA 20 uyumlu DNP 80-315 55 kW 2E yangın pompa seti, DSP 150-315 kesit pompa, 3XDMVP SS F pompalı 16- 08 7,5 kW paslanmaz hidrofor, 2XDMVP Y 16-07 5,5 kW yangın hidroforu, 2XDMVP 16-07 5,5 kW kullanım suyu hidroforu, 2023 yılında AR-GE çalışmalarını tamamlayıp seri üretim onayı verilen DIP kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, OPUS ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları ve hijyenik atık su ünitesi Blackbox 500 LT ve DWWP serisi atık su pompaları ile HVAC sistemleri için gerekli geniş ürün gamıyla katılım sağladılar.

Yeşil yatırımlara teşvik eden, küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarına yön verdiklerini belirten Duyar Pompa ve Hidrofor Sistemleri yetkilileri, “Firma olarak yenilebilir enerji odağında geliştirmekte olduğumuz ürün çeşitliliğimizde, tüm yaşam döngüleri boyunca çevre dostu ürünlere öncelik veriyoruz. Bu durum Türkiye’nin en köklü markaları ile iş birliği içerisinde olmamızı sağlıyor.” ifadelerini kullandı.