Perakende

Çilek Konsept, Türkiye’nin her noktasında olmayı hedefliyor

50 yıllık hikayesiyle, Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak hizmet veren Çilek Konsept, Mersin’deki 2. mağazasını Saya Park AVM’de açtı. Çilek Konsept ayrıca, birbirinden özgün tasarımlarını bu yıl 54’üncüsü düzenlenecek olan Istanbul Jewelry Show’da sergileyecek.

“Yaşamın Her Anında” mottosuyla misafirlerine eşsiz tasarımlar sunan Çilek Konsept, kadın ve erkek mücevherleri ile aksesuar alanında birbirinden özel tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Mersin’e ikinci mağaza müjdesi

Mersin’de açtığı ikinci mağazasını Saya Park AVM’de hizmete geçiren marka, mücevher tutkunlarına birbirinden eşsiz tasarımlar sunuyor.

En büyük arzumuz, Türkiye’nin her noktasında olmak

Mücevher sektöründe yıllara dayanan tecrübesi, atmış olduğu yenilikçi adımları ve kaliteli ürün standartlarına vermiş olduğu önem ile sektörde tercih edilen ve ayrışan bir marka haline geldiklerinin altını çizen Çilek Konsept Yönetim Kurulu Başkanı Enes Çilek, “Çilek Konsept ailesi olarak, yurt içi ve yurt dışındaki hizmet ağımızı genişletmek en büyük hedeflerimizin başında geliyor. Yurt dışı ağımızı genişletirken, yurt içinde de mağaza sayımızı artırarak büyümeye devam ediyoruz. Gelecek dönemde de, mağaza sayımızı artırarak Türkiye’nin her noktasına Çilek Konsept mücevherlerini ulaştırmayı arzuluyoruz.” açıklamasında bulundu.

Çilek Konsept özgün tasarımlarıyla Istanbul Jewelry Show’da

Geleneksel çizgilerini koruyarak ortaya çıkardığı tasarım çeşitliliği ve üretim gücü ile adından söz ettirmeye devam eden Çilek Konsept, Istanbul Jewelry Show’da tasarımlarıyla göz kamaştıracak. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde her yaşa ve zevke özel ürünler sunmak adına hizmet veren Çilek Konsept, önemli firma ve markalarını alıcılar ile buluşturarak mücevher sektörünün ve büyümesine katkı sağlayan Istanbul Jewelry Show’da yer almaya hazırlanıyor.

Marka yüzü Hülya Avşar için hazırlanan özel koleksiyon başta olmak üzere, mücevher sektörüne ses getiren Yadigar Koleksiyonu, 14 ve 22 ayar seçenekleriyle Bereket Koleksiyonu, pırlanta mücevher serisi ve otantik takı grubunda yer alan birbirinden özgün tasarımlar fuarda yer alacak. 143 ülkeden 1000’den fazla firmanın katılacağı fuarı, yaklaşık 27 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.gelişmesine