Öne Çıkanlar Perakende

WATSONS İLE DOĞANIN DOKUNUŞUNU SAÇLARINIZDA HİSSEDİN

Naturals By Watsons ve Derminix ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, web sitesinde ve Watsons Mobil Uygulaması’nda.

Sağlıklı ve canlı saçların sırrı, doğanın bize sunduğu zenginliklerden gelir. Yenilenen Naturals By Watsons serisi ile İtalya zeytininin derinlemesine nemlendirici etkisini saçlarınızla buluşturun! Derminix Saç Bakım Maskeleri ile de saçlarınıza hak ettiği özeni göstererek daha canlı ve parlak bir saç görünümünün keyfini çıkarın!

Naturals By Watsons Olive Şampuan 490 ml / 164,90 TL

Derinlemesine nemlendirici etkisi ile Akdeniz cevheri olarak bilinen organik sertifikalı İtalyan zeytini içeren özel formüllü Naturals By Watsons Olive Şampuan, saçlarınızı temizlerken aynı zamanda saçlarınıza yoğun ve uzun süreli bir nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca kullanıcı dostu olan Naturals By Watsons Olive Şampuan paraben, renklendirici ve SLS ile birlikte 10 zararlı maddeyi içermez.

Naturals By Watsons Olive Saç Bakım Kremi 490 ml / 154,90 TL

Naturals By Watsons Olive Saç Bakım Kremi ile saçlarınıza yoğun nem katın! Özellikle kuru saçlar için ideal olan Naturals By Watsons Olive Saç Bakım Kremi, saç ve saç derisini yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. İçeriğindeki Akdeniz özleri sayesinde saçlarınızı arındırarak canlı bir görünüm kazandırmaya destek olur.

Naturals By Watsons Olive Saç Bakım Yağı 100 ml / 179,90 TL

Naturals By Watsons Olive Saç Bakım Yağı, içeriğindeki organik sertifikalı İtalyan zeytin özü sayesinde saçlarınızı derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Kuru saçlar için özel olarak formüle edilen Naturals By Watsons Olive Saç Bakım Yağı gün boyu saçlarınıza yumuşak bir dokunuş sunarak nemi saça hapsetmeye, saçı anında beslemeye ve hasar onarımına destek olur. Nemli veya kuru saçınıza kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu yağın durulanmasına gerek yoktur.

Derminix Saç Bakım Maskesi Keratin ve E Vitamin 50 gr / 70,10 TL

Derminix Saç Bakım Maskesi Keratin ve E Vitamin ile sağlıklı ve ışıl ışıl saçlara kavuşun! Derminix Saç Bakım Maskesi, içerdiği Hindistan cevizi yağı ve keratin ile saç tellerinizin derinlemesine beslenmesine, güçlenmesine ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızın daha dolgun ve hacimli bir görünüme kavuşmasına destek olan Derminix Saç Bakım Maskesi Keratin ve E Vitamin ile saçlarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarın!

Derminix Saç Bakım Maskesi Argan ve Buğday Protein 50 gr / 70,10 TL

Derminix Saç Bakım Maskesi Argan ve Buğday Proteini ile yoğun etkili saç bakımı! işlem görmüş ve yıpranmış saçları yoğun bir şekilde beslemeye ve onarmaya yardımcı olan Derminix Saç Bakım Maskesi Argan ve Buğday Proteini, zengin içeriği sayesinde saçınızın esnekliğini ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Hassas ve tahriş olmuş saç derisinin yatıştırılmasına destek olan Derminix Saç Bakım Maskesi Argan ve Buğday Proteini, saçlarınıza parlaklık kazandırmaya yardımcı olur.