Perakende

GEBERIT, İNOVASYON HARİKASI ÜRÜNLERLE SUYA YÖN VERİYOR

GEBERIT Türkiye İhracat ve Marmara Bölge Satış Müdürü Egemen Uludağ ile bir araya geldiğimiz Mayıs sayımızda 2023 yılıyla birlikte AR-GE ve inovasyon desteğiyle GEBERIT’in ürün grubunda yaşanan değişimleri, sıhhi tesisatların dijital ağına yönelik geliştirilen yeni konseptlerini ve kampanya çalışmalarını konuştuk.

2023 yılıyla birlikte suya yön veren teknolojiler geliştiren GEBERIT’in ürün grubunda neler değişti?

Ürün gamımızı her yıl yeni trendler, güncel ihtiyaçlar ve kullanıcı beklentileri doğrultusunda iyileştiriyor, ARGE destekli inovasyon harikası ürünlerimizle suya yön veriyoruz. Bu kapsamda Türkiye’deki yatay çıkışlı ilk lavabonun yer aldığı ONE banyo serimiz, kullanıcılarımıza sunduğumuz güncel ürün gruplarından birini oluşturuyor. Burada ürün giderinin yatay olarak orta alanda bulunmaması, kullanım esnasında sabun ve su sıçramalarının önüne geçip hijyeni de öne çıkarıyor. Bunun yanı sıra Mart ayında Almanya’nın Frankfurt şehrinde “ISH 2023” fuarına katılım gösterdik ve orada yeni renk, şekil ve boyutlara sahip GEBERIT Option kampanyamız mevcut. ONE, Citterio, iCon ve Smyle banyo serilerimizin yanında kumanda kapakları, gömme rezervuar, lavabo, akıllı klozet, duş ve küvet çözümleri ve Monolith’te devam eden kampanyamız annesinin banyosunda değişim isteyen kullanıcılarımıza geniş bir alternatif sunuyor. Bunun yanı sıra fotoselli batarya, fotoselli kumanda kapağı ve pisuvarlarda da kampanyamız mevcut. Banyo mobilyaları kampanyamız kapsamında satın alınan ürünlerin montajı ise GEBERIT tarafından gerçekleştiriliyor. aydınlatmalı aynalarımızı tanıttık. Şu an GEBERIT Option serisine eklenen 22 yeni model ile kullanıcılarımız artık 40 farklı aydınlatmalı ayna arasından seçim yapabiliyor.

Sıhhi tesisatların dijital ağına yönelik geliştirdiğiniz GEBERIT Connect konseptinizin detaylarından bahseder misiniz, bu konsept bireysel ve kurumsal kullanıcılara ne tür faydalar sağlıyor?

GEBERIT Connect konseptimiz, çeşitli sıhhi tesisat ürünlerini dijital olarak birbirine bağlıyor. Bu da gerek bireysel gerekse kurumsal kullanıcılarımız için sıhhi tesisatların bütünsel ve ekonomik bir şekilde yönetilmesine imkan tanıyor.

Anneler Günü’ne özel kampanya çalışmalarınız neler olacak?

Halihazırda oldukça geniş bir ürün gamımızı kapsayan ve Anneler Günü haftasında da geçerli olacak bir bahar kampanyamız mevcut. ONE, Citterio, iCon ve Smyle banyo serilerimizin yanında kumanda kapakları, gömme rezervuar, lavabo, akıllı klozet, duş ve küvet çözümleri ve Monolith’te devam eden kampanyamız annesinin banyosunda değişim isteyen kullanıcılarımıza geniş bir alternatif sunuyor. Bunun yanı sıra fotoselli batarya, fotoselli kumanda kapağı ve pisuvarlarda da kampanyamız mevcut. Banyo mobilyaları kampanyamız kapsamında satın alınan ürünlerin montajı ise GEBERIT tarafından gerçekleştiriliyor.