AVM

TEPE NAUTILUS MOBİL KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 14-20 Nisan tarihleri arasında mobil uygulaması üzerinden 2000 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, 250 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, kolay kullanıma sahip mobil uygulamasıyla ziyaretçilerini anında kazandıran kampanyalar, cazip fırsatlar ve keyifli bir alışveriş deneyimi ile buluşturuyor.

2000 TL’lik alışverişe anında 250 TL hediye

Kampanyalara katılım için sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus Mobil, 14-20 Nisan tarihleri arasında yapılan alışverişlerde harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. Kampanyaya katılım için aynı gün içinde en fazla iki alışverişte toplam 2000 TL harcayan ziyaretçiler, fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlayabilecek.

Tepe Nautilus’taki danışma noktası ve kampanya masasından hediye 250 TL Tepe Nautilus kartını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabilecek.