Uncategorized

BENZERSİZ HİZMETLERİMİZLE DEĞER ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ

Cold Stone Creamery Genel Müdürü Sezai Kavaklı ile Nisan sayımızda gerçekleştirdiğimiz röportajda Cold Stone Creamery’nin yeni ürünlerinden, müşterilerine sağladığı avantaj ve hizmetlerden konuştuk.

Cold Stone Creamery olarak “Mutlu Anlar, Mutlu Anılar” biriktirmek isteyen müşterileriniz için özellikle kurumsal firmalara yönelik ürün lansmanı, happy hour gibi hizmetlerinizde sağladığınız avantajlardan bahseder misiniz, onların mutlu anlarına nasıl ortak oluyorsunuz?

Happy Hour etkinliklerimize “Mutlu Anlar Mutlu Anılar” mottosu ile kurumsal firma çalışanlarının bir nebze olsun yüzlerinde tebessüm bırakmak ve motivasyonlarını arttırmak amacı ile başladık. Gelen yoğun talep üzerine Cold Stone olarak tüm süreci biz yönetiyoruz. Öncelikle kişi sayısını öğrenerek önden siparişle, hazır ürün veya yerinde konumlanarak ürünlerimizi hazırlayıp servis ediyoruz.

Bünyenizde sevilen birçok lezzetiniz var. Her mevsim vazgeçilmez olmak adına sevilen tatlarınızın üzerine yeni tatlar eklediniz mi, 2023 yılının kalan kısmında ne gibi çalışmalarınız olacak?

2023 yılında misafirlerimizin yoğun talebi üzerine bu sene Şeftalili Dondurma’yı menümüze ekledik. Bunun yanı sıra Mangolu Dondurma’yı da yakın zamanda satışa sunmayı planladığımızı söyleyebiliriz.

Dondurma sektörüne yeni bir tarz getirmenizle Cold Stone Creamery olarak şu an sektörünüzdeki konumunuzdan bahseder misiniz?

Cold Stone Creamery dünya çapında ‘Kişiselleştirilebilen Dondurmanın Öncülerinden’ olması nedeni ile ülkemizde de gerçekten yoğun bir ilgiye maruz kalıyor. Mağazalarımıza gelerek, farklı bir lezzet arayan misafirlerimiz sıradanlığın dışında enfes lezzetler ile buluşuyor. Misafirlerimize mağazalarımızda benzersiz dondurma deneyimi yaşatmaya çalışırken benzersiz misafir deneyimi de yaşatmaya çalışarak değer üretmeye devam ediyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Cold Stone Creamery olarak tüm mağazalarımızda kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet ve servis felsefemiz olan ‘İyiliğin Gücü’nü yaymaya devam edeceğiz. Dahası ülkemizde 10. yılımızı doldururken misafirlerimize çok özel sürprizlerimizin olacağını da şimdiden söylemek isteriz.