Perakende

AYNI KALİTE VE AYNI KOKULAR YENİ İMAJIYLA

Bursa merkezli bir marka olarak 1998 yılında parfüm sektörüne giriş yapan Sansiro, yenilenen şişe ve kutu tasarımlarıyla parfüm koleksiyonunu güncelledi. Ayrıca, yeni bodymist ve kremler de koleksiyona dahil edildi. Adeta bir reform niteliği taşıyan bu yenilikler ile Sansiro, parfüm sektörünün öncü markalarından olmaya devam ediyor.

Yenilenen tasarımlar, Sansiro’nun sofistike ve modern tarzını yansıtıyor. Şişeler, markanın imzası haline gelen minimalizmi ve zarifliği yansıtıyor. Yeni şişelere eşlik eden, renkli kutular ise ürünlerin içeriklerini net bir şekilde ortaya koyan tasarımlarıyla öne çıkıyor. Aynı kalitede yeni imajıyla Sansiro kokuları, kokusuyla iz bırakmak isteyenlere eşsiz bir koku deneyimi sunmaya devam ediyor.

Sansiro koleksiyonları arasına eklediği yeni bodymist ve kremlerle de farkını ortaya koyuyor. Kremler arasında birbirinden eşsiz kokularıyla; Pure Selection, Beauty Romance, Sweet Heart, Bomb Shine yer alıyor. Bu ürünlerden her biri özel formülleri sayesinde cilde nem sağlıyor ve uzun süreli koku etkisi yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra, ciltte pürüzsüz bir his bırakıyor.

Intense Love, Crystal Flower, Sunset gibi geniş ürün yelpazesiyle bodymistler ise rengarenk şişeleri ve birbirinden farklı kokularıyla görünüşünü ve ruhunu canlı tutmak isteyenlere davet niteliğinde.

Yenilenen koleksiyon ve çeşitlenen ürünler, müşterilerin kişisel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olacak birbirinden farklı kokular sunuyor. Kadınlar için çiçeksi ve meyveli notalara sahip kokular, erkekler için ise odunsu ve baharatlı tonlar öne çıkıyor. Ayrıca her cebe uygun olması bakımından ürünler bütçe dostu olma özelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Sansiro markası, ürünlerinin içeriklerinde kullanılan kaliteli malzemeler ile de biliniyor. Bu sayede, müşteriler, ürünlerini kullanırken sağlıklı ve rahat bir hissiyat elde ediyorlar. Bu anlamda, cilt dostu ürünleriyle Sansiro kokusundan ödün vermek istemeyen herkesin bir numaralı tercihi olarak yenilikçi ürünleri ve kalitesiyle parfüm sektöründeki öncü markalardan biri olmaya devam ediyor.

Sansiro Parfüm markasının yeni tasarımları ve koleksiyona eklenen yeni ürünleri, müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Yenilenen koleksiyon, tüm dünyada Sansiro mağazalarında ve online mağazalarda satışa sunuldu.