Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

İZ GLOBAL OLARAK,İZ BIRAKMAK İÇİN KURULAN BİR AİLEYİZ

İZ Global Enerji olarak bizler metal, mühendislik, danışmanlık ve organizatörlük alanlarında hizmetler sağlamaktayız

Hizmetlerimizden bazıları şu şekildedir:

Enerji İletim Hatları Enerji Nakil Hatları Alçak Gerilim, Orta Gerilim ve Müşterek Şehir Şebekesi Dağıtım Hattı Direkleri, Telekomünikasyon Kuleleri (radyo-link, GSM, anten) Trafo, Şalt Sahası ve İndirici Merkezi Çelik Konstrüksiyonları Fotovoltaik (solar enerji) Taşıyıcı Yapı Sistemleri Muhtelif Endüstriyel Çelik Konstrüksiyonlar Yol, Projektör ve Yüksek Aydınlatma Direkleri, Stadyum, Bayrak ve Reklam Direkleri, Dekoratif (parklar, hobi bahçeleri, mesire alanları ve yürüyüş yolu aydınlatma direkleri), Solar Enerji Sistemli Üretim Her Türlü Boru Direkler Profil ve Sac Levhaların Projelendirilmesi Endüstriyel Tesis Tasarım ve İmalatı Tüm bu imalatlarımızda; ASTM A123, ISO EN 1461 uluslararası standartlarına göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplama yapılmaktadır. Bunlar; grubumuzun mali ve teknik gücü, deneyimli ve vasıflı kadrosu ile bunların hepsinin üzerinde yönetim kadrosunun koyduğu “en iyisini başarma” olarak özetleyebileceğimiz çalışma prensibi sayesinde başarılmaktadır.

Oto Bariyer Sistemleri:

Kollu Bariyer Sistemleri Görsel anlamda şık bir görüntüye ve güçlü fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutabilirsiniz. Kollu Bariyer Sistemlerinin Özellikleri Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat artırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gramdır. Rüzgar direncine karşı aerodinamik alüminyum yuvarlak kol kullanılmıştır. Balanslı yay sistemiyle manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gramdır. Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyer sistemleri, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda inceleyebilir, ihtiyacınız olan bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüksek güvenlik ihtiyaçları olan iş merkezleri, plaza ve alışveriş merkezleri, resmi kurumlar, konsolosluk vb. gibi sahalarda geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir güvenlik sistemi ürünüdür.

Otopark Bariyer Sistemleri:

Otopark alanlarınız için yüksek güvenlik ortamı oluşturarak araç geçişlerinin kontrolünü sağlar. Otopark alanları için en çok tercih edilen ürünlerimiz Road Blocker, Mantar Bariyer, Yer Tuzağı ve Kollu Bariyer Sistemleridir. Bu ürünlerimiz arasında dayanaklılığı ve güçlü görüntüsü ile Road Blocker en çok tercih edilen ürünümüzdür. Tüm bariyer sistemlerimizde her zaman en kaliteli ürünler en hesaplı bariyer fi yatları anlayışı ile değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Aydınlatma Direkleri:

Cadde ve Sokak Aydınlatma Direkleri: Galvaniz tesislerimizde, 15 metreye kadar her boyda TEDAŞ Şartnamelerine uygun ya da talep edilen özel tiplerde galvanizli veya elektrostatik fırın boyalı her tür aydınlatma direklerinin imalatı yapılabilmektedir. Standart dışı imalatlarda tüm ürünlerin statik hesabı yapılmaktadır. Direkler uluslararası standartlara ve müşterinin şartnamesine uygun olarak galvanizle kaplanmakta, paketlenmekte ve Incoterms 2000 koşullarına uygun olarak müşterinin istediği yer ve şekilde teslim edilmektedir. Üretimimiz dünya standartlarına ve teknik şartnamelere uygun olarak yapılmakta ve ürünlerimiz TS 914 EN ISO 1461 – ASTM A123 standartlarında galvanizlenmektedir.

Güneş Enerji Sistemleri:

Güneş enerjisi santrali, güneşten gelen sonsuz enerjiyi fotovoltaik modüllerin ve diğer bileşenlerin kurulumu ile elektrik enerjisine çeviren sistemlerdir. Güneş enerjisi santralleri hesap makinelerindeki sistemler gibidir fakat büyük ebatlarda güneş pilleri kullanılır. Fotovoltaik güneş pilleri, üzerine gelen güneş ışınlarını elektriğe çevirirler. Mevcut en temiz enerji üretim teknolojisi ve doğa dostu olan güneş enerjisi santrallerinde üretilen elektrik 10 yıl devlet garantili gelir sağlar. Aynı zamanda yapım – işletim maliyetleri ve verimli olması açısından da karlı bir enerji kaynağıdır.

Fotovoltaik Paneller:

Yarı iletken PV hücrelerin panel üzerinde birleştirilerek, gelen güneş ışınlarından doğru akım elektrik üretilmesini sağlar.

İnvertörler:

PV panellerin ürettiği doğru akım elektriğini, şebeke elektriğine çevirir. PV panel taşıyıcı sistemleri ve montaj aparatlarından oluşur. Güneş enerjisi sistem fiyatı/maliyeti en düşük sistemler olduğundan günümüzde tercih edilen yenilebilir enerji kaynaklarının başında gelmektedir. Trafik ışıklarından fabrika çatılarına kadar GES sistemini bir çok alanda görmeniz mümkündür. Güneş enerjisi sistemleri sınırsız, temiz ve depolaması kolaydır. İz Global Enerji ve Metal Sanayi hedeflerine müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek, alınan tüm sonuçlarda sürekli iyileştirmeyi temin edecek ve markasını hem Türkiye’de hem de dış pazarda tüm çalışanlarının katkısıyla tanınır ve güvenilir bir hale getirecek başarılı bir grafikle hedefine ulaşmaya devam edecektir.