Atamalar

Kiralabunu’nun büyümesinden sorumlu ismi Elif Kapıcı Erdem oldu

Kiralabunu’nun kurucu ekibinde yer alan Elif Kapıcı Erdem, bundan böyle şirketin Büyümeden Sorumlu Kurucu Ortağı olarak görev alacak. Kapıcı, yeni görevinde şirketin büyüme stratejilerine odaklanarak marka konumlandırmasını geliştirecek.

2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümden mezun olan Elif Kapıcı Erdem, yüksek lisansını 2017 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA bölümünde tamamladı. Kariyerine Becton Dickinson’da Ürün Yöneticisi olarak başlayan Kapıcı, 2013 yılında Caudalie Türkiye ekibine Ürün Müdürü olarak katıldı.

2013 yılından 2022 yılının sonuna kadar Caudalie’de çeşitli görevlerde çalışan Kapıcı 2017-2022 yılları arasında Türkiye Satış & Pazarlama Müdürü rolünü üstlendi. Caudalie’de eczane pazarının ilk e-ticaret lansmanını gerçekleştiren Kapıcı, markanın off line ve on line kanallarında son iki senede müşteri sayısını yüzde yüzün üzerinde arttırırken, satış hacminin yüzde iki yüz elli, kazanılmış medya değerinin ise beş kat büyümesine liderlik etti.

2023 Ocak ayı itibari ile kurucu ekibinde bulunduğu Kiralabunu’ya büyümeden sorumlu kurucu ortak olarak dahil olan Kapıcı, bundan sonra Kiralabunu’da stratejik iş birlikleri, kurumsal müşteriler ve pazarlama ekiplerinin yönetiminden sorumlu olacak.