Eğlence

DOĞU VE GÜNEYDOĞU’NUN EN BÜYÜK EĞLENCE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Düzenlediği etkinlik ve farklı konseptlerle eğlence sektörüne yeni bir soluk katan Domino Adam, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin eğlence ve organizasyon ihtiyacını karşılıyor. Domino Adam Genel Müdürü Mehmet Emin Keskin ile yeni yılın ilk sayısında gerçekleştirdikleri projeleri ve 2023 yılı hedeflerini konuştuk.

Domino Adam’ın hikayesinden okuyucularımız için bahseder misiniz?

15 yıl önce Eğlence Fabrikası “Fun Factorym” olarak kurduğumuz şirketimiz, uluslararası bir festivalde Uçan Adam “Domino Man” olarak unvan almış ve bu ismi Türkiye’de Domino Adam olarak kendi markamız ve patentimizle kullanarak bulunduğumuz bölgede öne çıktık. Domino Adam ismiyle edindiğimiz deneyim ve tecrübemizle birlikte eğlence sektörüne yeni bir soluk ve yeni bir ses getirdik. Onlarca farklı alternatifteki şovlarımızla bölgenin eğlence ve organizasyon ihtiyacını karşılıyoruz. Yaptığımız sosyal projelerle köy okullarına, merkezden uzak semtlere ve sanatın hiç uğramadığı ücra yerlere ulaşıp, neşe dolu ve heyecanlı bekleyişlere aynı havayı teneffüs ederek mutluluklarına ortak olduk.

Organizasyon temasına, dekorasyonuna nasıl karar veriyorsunuz?

Müşterileriniz ile süreç nasıl ilerliyor? Bölgede yer alan birçok AVM, marka ve resmi kurumla yaptığımız özgün etkinlik organizasyonlarında; organizasyon teması ve diğer detaylar müşterilerimizden gelen istek ve ihtiyaçlara göre şekilleniyor. Hayal dünyamız çok geniş. Kendi yorumumuz ve sihirli dokunuşlarla geliştirdiğimiz görselliği yüksek konseptler, dekorlar ve animasyon etkinliklerimizi; enerjisi yüksek ekip arkadaşlarımızla başarılı bir şekilde sunuyoruz. Çalıştığımız tüm AVM ve kurumlarla bir aile oluyoruz, en küçük ihtiyaçlarında bile fi kir alışverişi yaparak çözüm ortağı oluyoruz.

2022 yılını Domino Adam olarak nasıl geçirdiniz, etkinlik ve organizasyonlarınız hangi çerçevede gerçekleşti?

2023 yılına dair yeni proje ve hedefl erinizden de söz eder misiniz? Domino Adam 2022 yılında; enerjisi yüksek, temponun hiç azalmadığı, ailemize yeni katılan AVM ve bölgedeki birçok kurumla aktif şekilde gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla güzel bir sezon geçirdi. Kendi hayal dünyamızda uzun yıllardır barındırdığımız macera ve heyecan dolu bir aktivite olan 200 metrekare üzerine kurduğumuz Parkur’a 2022 yılında start verdik. Konseptimize talep çok, bizimle çalışmak isteyen AVM’lerle görüşmelerimiz hala devam ediyor. Her AVM’ye ve alana uygunluk göstererek değişebilen içerik ve konseptiyle 2023 yılında da devam edecek. Parkur gibi çok ilgi gören bir diğer konseptimiz Masal Ağacı ise; sosyal mesajlarla dolu hikaye anlatan, kitap okuma sevgisini, paylaşmayı ve çalışmayı vurgulayan animasyon ve müzikle üzerinde çok çalıştığımız, geri dönüşleri program sonrasında hemen aldığımız harika bir konsept oldu. Masal Ağacı da, heyecan ve macera alanı olan Parkur gibi 2023’te seyircisiyle buluşmaya devam edecek. 2023 yılında hedefi miz; yeni kurumlarla tanışmak ve yeni projelerde beraber çalışarak, hayalini kurduğumuz daha çok alkış ve çocuk sesleriyle mutluluğu paylaşmak. 2023’te bir diğer hedefi miz de yeni projemiz olan “Domino Adam Akıl Oyunları” ile harika bir konsept hayata geçirmek olacak.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

2022 yılında Bölgenin En Büyük Eğlence Organizasyon Hizmetleri Ödülü’nü almanın gururunu yaşıyoruz. Yarınlara üreten, geliştiren, enerjisi yüksek yüzlere tebessüm ettiren projelerle ve konseptlerle AVM’lerde ve birlikte çalıştığımız kurumlarda mutluluk dağıtmaya çalışırken; sosyal sorumluluk projelerimizle çok uzaklarda yolumuzu bekleyen köy ve merkeze uzak semtlerdeki çocuklarla etkinliklerimizde bir araya gelmeye ve onlara eğlence dolu anlar yaşatmaya gayret edeceğiz.