AVM Öne Çıkanlar

YENİ YIL HEDİYEN METROMALL AVM’DEN

Ayrıcalıklı alışverişin adresi Metromall AVM en iyi hizmet anlayışı ile ziyaretçilerini daima yeni ve sürprizlerle dolu etkinlik ve kampanyalar ile karşılamaya devam etmektedir.

Metromall AVM’de 24 – 31 Aralık tarihleri arasında “Yeni Yıl Hediyen Metromall AVM’den” sloganı aynı gün içinde tek seferde 750 TL ve üzeri alışverişe 100 TL yüklü Param Kart Hediye!  

Ziyaretçiler belirtilen tarihler arasında aynı gün içinde tek seferde 750 TL ve üzeri alışveriş yapıp,  Metromall AVM Mobil APP uygulamasını indirerek kampanyaya katılıp anında harcayabilecekleri 100 TL para yüklü Param Kart hediye kazanmaktadır. Katılımcılar kazandıkları 100 TL para yüklü kartları Metromall AVM bünyesinde bulunan mağazalarda anında harcayabilmektedirler.

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen, mimari ödüllü alışveriş merkezi olan Metromall AVM, 200’e yakın markası, ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Açıldığı ilk günden beri başkentlilerin uğrak noktası olan Metromall AVM birbirinden renkli etkinlik, kampanya ve ödüllere ev sahipliği yapmaya devam edecek.