AVM Öne Çıkanlar

İSRA HOLDİNG YÖNETİCİLERİ ÇÖZÜM ORTAKLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Öz sermaye ve güçlü ortaklık yapısıyla 20 yılı aşkın süredir gayrimenkul geliştirme, inşaat, turizm ve enerji sektörlerinde projeler geliştiren İsra Holding, yaptığı satın almalar ve yeni yatırımlarla sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yakın zamanda yeni yatırımlarını kamuoyu ile paylaşamaya hazırlanan yönetim, devam eden projelerle ilgili bilgilendirme amaçlı İstanbul’daki acente ve gayrimenkul-danışmanlık firma sahipleriyle bir araya geldi. Yönetim, düzenlenen etkinlikte İsra Holding’in 2023 vizyonunu ve “V” markalı projelerin sağladığı avantajları çözüm ortaklarına sundu. Yurt içi ve yurt dışındaki yatırımcılara gayrimenkul hizmeti sunan 50’ye yakın acente ile gayrimenkul-danışmanlık firma sahipleri, İsra Holding’in Başakşehir’de hayata geçirdiği V Mall İstanbul, V Metroway ile Bolu-Mudurnu Taşkesti’deki turizm kompleksi V Orman Resort’e büyük ilgi gösterdi.

Çözüm ortaklarımızla iş birliğine hazırız

Yabancı iş insanları için Türkiye’nin yatırım noktasında en cazip ülkelerden biri olduğunu belirten İsra Holding Satış Grup Müdürü Ulaş Akbal, “Son 10 yıldır yabancı iş insanları Türkiye’den aldıkları ofis, konut, rezidans, AVM ve arsa yatırımlarından yüksek miktarlarda kâr elde etti. Tabii ki, bu büyük orandaki kârlar bir başka yatırımcıyı da çekiyor. Gelen talep üzerine biz de yurt içi ve yurt dışındaki yatırımcılara gayrimenkul hizmeti sunan 50’ye yakın acente, gayrimenkul-danışmanlık firma sahipleriyle bir araya geldik ve çözüm ortaklarımıza holdingimizin “V” markalı projelerini sunduk. Projelerin yüksek yatırım potansiyeli taşıdığını analiz eden çözüm ortaklarımız; bölge avantajlarıyla birlikte üç projemize de sıcak baktıklarını, özellikle Körfez bölgesindeki ilk yatırımcı grubunu Türkiye’ye getirerek “V” markalı projelerle buluşturacaklarını ifade ettiler. Biz de çözüm ortaklarımızla her türlü iş birliğine, yeni yatırımlarla kazan-kazan noktasında katkı sunmaya hazır olduğumuzu belirttik.” dedi. V Metroway projesi 2023‘ün 2. çeyreğinde, V Orman Resort Turizm Kompleksi’nin 1. etabının 2023‘ün Mayıs ayında ve yeni nesil AVM projesi V Mall İstanbul’un da 2024 yılı 3. çeyreğinde hizmete girmesi bekleniyor.