Ürün ve Hizmet

ISS, DAHA VERİMLİ BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

1901 yılında Danimarka’da bir güvenlik şirketi olarak kurulan ISS, bugün 30’dan fazla ülkede 40 bini aşkın müşterisine; temizlik, güvenlik, teknik hizmetler, hazır yemek, çamaşırhane yönetimi, bahçe bakımı, haşere ilaçlama ve ofis destek ile “Tesis Yönetimi” konusunda hizmet sunan dünyanın lider hizmet şirketlerinden biridir.

ISS Türkiye ise, 45 bine yakın çalışanı ile 4.000’den fazla müşteriye, 5.000’e yakın noktada hizmet veriyor ve sektördeki lider konumuyla büyümeyi sürdürüyor.

Tesis Yönetimi Hizmetleri

Tesis Yönetimi, ISS’in ihtiyaçlara verdiği yanıttır. ISS, müşterileriyle bir ortaklık içine girerek personel, yöntem ve yönetimi birleştirme konusundaki tecrübeleri sayesinde müşterilerine maliyet düşürme, rekabet gücünü artırma ve onlara asıl işlerine odaklanma konusunda destek oluyor.

ISS Tesis Yönetimi, dış kaynak kullanım gücünü ortaya çıkarıp temel yetkinliklere odaklanarak çoklu iş akışları, insan yönetimi süreçleri ve entegre hizmet sistemlerinin koordinasyonu ile müşterilerine değer katar.

Güvenlik, hazır yemek, bitki bakım, haşere kontrol, teknik, atık yönetimi, çamaşırhane, taşıma, resepsiyon ve otopark gibi bir dizi hizmeti ayrı ayrı veya birbirleriyle entegre edilmiş şekilde sunma yeteneğine sahip olan ISS; stratejiden operasyona kadar her aşamada müşterilerle birlikte çalışır. Entegre Hizmet Çözümleriyle, sunduğu hizmetlerde verimliliği ve optimizasyonu sağlamak için bir hizmet alanını diğerlerini destekleyecek şekilde tek bir çözüm altında birleştirir.

ISS IS CONNECTING PEOPLE AND PLACES TO MAKE THE WORLD WORK BETTER

Founded in 1901 as a security company in Denmark, ISS is today one of the world’s leading service companies offering “Facilities Management” services in cleaning, security, technical services, catering, laundry management, garden maintenance, pest control and office support to over 40,000 customers in more than 30 countries.

ISS Turkey, on the other hand, serves more than 4,000 customers at nearly 5,000 locations with nearly 45,000 employees and continues to grow with its leading position in the sector.

Facilities Management Services

Facilities Management is ISS’s response to needs. ISS partners with its customers to help them reduce costs, increase competitiveness and focus on their core business through its experience in combining staff, methods and management.

ISS Facilities Management adds value to its customers through the coordination of multiple workfl ows, people management processes and integrated service systems by unlocking outsourcing capabilities and focusing on core competencies.

Capable of offering a wide range of services such as security, catering, plant care, pest control, technical, waste management, laundry, transportation, reception and parking, either separately or integrated with each other, ISS works with clients at every step from strategy to operations. Through Integrated Service Solutions, it combines one service area under a single solution to support others to ensure effi ciency and optimization in the services it provides.