Ürün ve Hizmet

DYSON İLE TÜYLERE ELVEDA

Dyson’ın yeni Anti-tangle teknolojisi ve gelişmiş başlıkları, evdeki saçları ve evcil hayvan tüylerini kolayca ortadan kaldırıyor.

Dyson’ın en son kablosuz süpürge serisinde olan yeni Anti-tangle tarak teknolojisi, kedi ve köpek dostlarımızdan düşen tüylerle veya insanlardan dökülen uzun saçlarla başa çıkmak için tasarlandı. Dolanmayı önleyen bir taraktan ilham alan fırça çubuğu, tüm tüy tiplerini doğrudan temizleme başlığına aktarmaya yardımcı olmak için hassas açılı tüy alma kanallarına sahip. Bu polikarbonat dişler; bir dizi spiral naylon kıl, antistatik karbon fiber iplikler ve güçlü emiş gücüyle birleştiğinde, temizlenmesi zahmetli saç ve tüylerin yanı sıra daha büyük döküntüleri ve mikroskobik tozu yakalayıp ortadan kaldırıyor.

Gösterişli kürkler

Dyson, tüm kablosuz süpürgeleriyle uyumlu Evcil hayvan bakım setini kullanıcılarla buluşturuyor. Dünyanın dört bir yanından temizlik alışkanlıklarını araştıran Dyson’ın Küresel Toz Araştırması’na göre, Türkiye’deki evcil hayvan sahiplerinin sadece %29’u ev tozu akarlarının, %20’siyse ev tozu akarı dışkısının varlığını biliyor.

Köpeğinizin dökülen tüylerini, kepeklerini ve mikroskobik deri pullarını anında yok etmek için tasarlanan Evcil hayvan bakım seti, artık Dyson’ın kablosuz süpürge teknolojileriyle uyumlu olarak çalışıyor. Makinenin ana gövdesine veya bir uzatma hortumu aracılığıyla takılan, 35° açılı, 364 kıla sahip olan başlık, siz evcil hayvanınızı fırçalarken esneyerek köpeğinizin tüylerini almak için hızlı ve rahat bir şekilde köpeğinizin kürküne ulaşıyor.

GOODBYE TO LOOSE PET HAIR WITH DYSON

Dyson’s anti-tangle and advanced groom tools offer an easy solution to handle long human hair and pet hair around your house.

The anti-tangle grooming kit for Dyson’s latest cordless vacuum line is designed to help you handle loose hair of your cat or dog, as well as long human hair around your house. Inspired by an anti-tangle comb, the groom tool features precisely angled hair capturing channels to help transfer all hair types directly into the cleaning head. These polycarbonate dents, combined with a set of spiral nylon bristles, anti-static carbon fibre threads and strong vacuum power, capture and remove not only human and pet hair that are diffi cult to clean but also larger particles as well as microscopic dust.

Spectacular furs

Dyson launches pet grooming kit compatible with all Dyson cordless vacuums. According to Dyson’s Global Dust Research exploring cleaning habits all around the world, only 29% of pet owners in Turkey know that dust mites exist, and only 20% have knowledge of dust mite feces.

Designed to remove your dog’s loose hair, dandruff and microscopic dead skin cells as you go, this pet grooming kit is now compatible with Dyson’s cordless vacuum technologies. The groom tool that can be attached to the machine’s main body either directly or via extension hose has 364 bristles that are angled at 35° and flex to an upright position as you brush, thus penetrating your dog’s coat to grab loose hairs fast and easily.