AVM Öne Çıkanlar

BAYRAM COŞKUSU MAX LEVEL ARENA’NIN AÇILIŞIYLA KATLANDI

Ziraat İşletme Yönetimi tarafından yönetilen, 12 yaş ve üzeri gençler için tasarlanan Max Level Arena, birbirinden farklı parkurları ve oyun alanlarıyla Başkentin gözde alışveriş merkezlerinden Next Level AVM’de kapılarını açtı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda şölen tadında geçen açılış, Başkentlilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Açılış korteji ve bando gösterisiyle başlayan açılışta K Pop dans gösterisi de misafirlerden büyük alkış aldı.

Açış konuşmasını gerçekleştiren Ziraat GYO Genel Müdürü Peyami Ömer Özdilek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Max Level Kids’in ardından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da Max Level Arena’nın açılışını yapmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını dile getirdi. Özdilek, “Dünyada ve ülkemizde e-ticaretin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte müşteri beklenti ve deneyimlerinde büyük değişiklikler oldu. Yaşadığımız pandemi süreci de müşteri deneyiminin farklılaşmasını pekiştiren diğer bir etken. Bu süreç AVM’lerin salt bir alışveriş tecrübesi sunan alanlar değil; ziyaretçilerine farklı tecrübeler sunan yaşam merkezi şeklinde dönüşmesini sağladı. Bu çerçevede AVM’mizi yaşam merkezi haline getirme yolunda geleceğimizin emanetçisi gençlerimiz için tasarladığımız Max Level Arena’yı misafirlerimizle birlikte açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlerimizin keyifli zaman geçireceği, güvenli bir şekilde eğleneceği, heyecan ve macera dolu Max Level Arena’nın, istikbalimizin ve Cumhuriyetimizin güvencesi olan gençlerimiz başta olmak üzere tüm Ankaralılara hayırlı olmasını dilerim.” diye konuştu.

Teknoloji, eğlence ve macera bir arada

Teknoloji, eğlence ve maceranın bir arada sunulacağı merkezde Ninja Parkuru, Trambolin Parkı, Yüksek İp Parkuru, VR ZONE ve oyun alanları gençlerin ilk tercihi ve vazgeçilmezi olacak.

Gençler, Ankara’da ilk ve tek olacak Ninja parkuru ile 11 adet trambolinin, sünger havuzlarının ve macera parkurlarının olduğu Trambolin Park’ta eğlence ve keyif dolu deneyimler yaşarken, 3 farklı zorluk derecesine sahip 6 köprüden oluşan Yüksek İp Parkuru’nda büyük maceralar yaşayacak.

Max Level Arena; oyun, teknoloji, eğlence ve macerayı bir araya getirdiği eşsiz ve ilklerden oluşan konseptiyle tüm misafirlerine unutulmaz ve eşsiz deneyimler yaşatacak.