Perakende

MODANIN ALTIN ÇAĞINDA ARADIĞINIZ STİL ZÜHRE’DE

Dünya çapında en iyi moda markaları koleksiyonlarını podyuma çıkarıyor. Moda bu sezon  Metaverse’ün sınırsız tasarım gücü ile Altın Çağı’nı yaşıyor. Zühre’de de 2022/23 Sonbahar-Kış sezonu yeni koleksiyon defileleri ile artık resmi olarak başladı. Zühre ile hayatımıza giren yeni gerçekliğe farklı bir açıdan bakan modeseverler kreatif tasarımların farkını bu sezon da Zühre ile hissedecek.

Modanın tasarım merkezi Zühre Tekstil, 2022-23 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ndaki yüzlerce tasarımı birbirinden şık defileler ile dünya çapında farklı lokasyonlarda moda tutkunları ile buluştu.  Bu yıl çok daha farklı, çünkü pandemi sonrası kendini daha da iyi hissetmek isteyen modaseverlerin enerjisi çok daha yüksek. Bu enerji de yüksek stil ve ilham veren görünümleri ön plana çıkarıyor. Yeni bir sezon başlarken bu yıl modanın Altın Çağı’nda da modaseverler aradıkları tarzı yine bu sezon da “Farkını Hisset” mottosu ile çağdaş ve kaliteli tasarımlar ile Zühre koleksiyonunda bulacaklar.

Perspektifte şıklık var

Kreatif bir dünyayı resmeden, dijitalleşmeye verdiği önemi Sonbahar Kış 2022-23 konseptine taşıyan Zühre, modaseverleri farkını hissetmeye davet ediyor. Metaverse ile sınırsız tasarım gücüne, kreatif bakış açısına ve koleksiyonundaki derinliğe dikkat çekici bir perspektiften bakmaya davet ediyor. Metalize kumaşların, kürklerin, grafik desenlerin ve parçalı tasarımların iddialı bir bileşimini sunan koleksiyon kreatif tasarımları ile farkını hissettiriyor.

Tasarımda etkileyici modernlik

Modaseverler yine 2022-23 Sonbahar-Kış trendlerini Zühre’den takip edecekler. Zühre kabanları bu sezonda da tarzıyla ön plana çıkan kadınların ilk tercihi oluyor. Kaşe, yün kabanlar kürk yaka ve kol detaylarının yanı sıra, bu yıl bel kemeri detayları ile çarpıcı şıklık sunuyor. Kabanlarda soft tonlar, krem ve kemik rengi ile birlikte griler ön planda iken, bu sezonun yeni siyahı ise kahve tonları… Kış öncesi baharın geçişli havalarında ise toprak rengi trençkotlar sizi rüzgardan korumak için Zühre koleksiyonuna davet ediyor.

Son sezonlarda hem fiziksel hem de dijital olarak sunulan birçok gösterinin ardından moda, New York’tan Londra’ya, Milano’dan Paris’e, Avrupa şehirlerine ve Türkiye tekstil moda şovlarına kadar görkemli gösterilerle ilk aşkına geri dönüyor.

Şık bir stilin temellerine gerçek bir dönüşü başlatan moda bu sezon da kadınları hayal gücünü kullanmaya davet ediyor. Renk açısından ise mor ve alevli kırmızı ağırlıklı, neşeli ve umutlu bir kromatik palet bu sezon vitrinleri süslüyor. Ferah silüetleri öne çıkaran pratik, rahat kıyafetler günlük modanın yine en büyük kurtarıcıları olarak ön planda.

Tepeden tırnağa tamamen siyah ya da tepeden tırnağa tamamen beyaz giyinmek “Out”… 2022-23 Sonbahar-Kış sezonunda mutlaka grafik desenli bir parça ile sezon kombininizi hareketlendirmelisiniz.