Perakende

LİNES, 4 KITADA ÜRÜNLERİNİ MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTURUYOR

Lines, hem kaliteli hem yeni model ürünleri ile ürün yelpazesini genişletirken; aynı zamanda PFOA içermeyen iç ve dış yüzey kaplamalarıyla, sağlık açısından uluslararası standartlarda kaliteli ürünler üretiyor. Lines Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Utlu ile hem ürünleri hem projeleri hakkında konuştuk.

Lines’ten bize biraz bahseder misiniz? Türkiye ve dünya genelindeki çalışmalarınız ve yatırımlarınızdan söz eder misiniz? Sektördeki rakiplerinizden sizi ayıran özellikleriniz nelerdir?

Lines; dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek, uzman mühendisleri ile kendi AR-GE çalışmalarını yaparak hem kaliteli hem de yeni model ürünleriyle her geçen gün ürün yelpazesini genişleten üretici bir fi rmadır. Mutfak eşyaları sektöründe dededen toruna geçen 90 yıllık geçmişin vermiş olduğu tecrübe, güven ve uzman kadromuzla fi rmamızı sektöründe lider konuma getirmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz. Öncelikli hedefi miz; en kaliteli ve en kullanışlı Lines ürünlerini, dünyada 4 kıtada bulunan müşterilerimizle buluşturmaktır.

Özellikle mutfak ürünlerinde sağlık en önemli konudur. Lines olarak siz ürünlerinizde kaliteyi yakalamak ve sağlıklı ürün üretimi adına hangi hususlara dikkat ediyorsunuz?

Tesisimizin büyük bir kısmında yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda tam otomasyon imalat gerçekleştirmekteyiz. Laboratuvarlarımızda ürünlerimizin testlerini gerçekleştirerek, kaliteden ödün vermeden ve uluslararası standartlarda imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Lines ürünleri, paslanmaz çelik ve Lines, hem kaliteli hem yeni model ürünleri ile ürün yelpazesini genişletirken; aynı zamanda PFOA içermeyen iç ve dış yüzey kaplamalarıyla, sağlık açısından uluslararası standartlarda kaliteli ürünler üretiyor. Lines Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Utlu ile hem ürünleri hem projeleri hakkında konuştuk. yüksek kalite granit kaplama ile imal edilmektedir. Özellikle PFOA (Perfl oroalkil asit) içermeyen iç ve dış yüzey kaplamalarıyla sağlık açısından uluslararası standartlarda kaliteli ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimizde kullanılan özel alaşımlı kaplamalar sayesinde çizilmeye, yıpranmaya ve aşınmaya karşı yüksek dirençli uzun ömürlü ürünler üretmekteyiz.

ZUCHEX Fuarı’nda katılımcı olduğunuzu biliyoruz. Bu yıl fuardan beklentileriniz nelerdir? Fuar adına öngörülerinizden bahseder misiniz?

Bu fuar sayesinde dünya genelinde karşılaşılan ihracat fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirerek yerli ve milli üretimimizi arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefl emekteyiz.