AVM

METROPOL İSTANBUL’DA YAZ FESTİVALİ

Alışveriş ve eğlencenin gözde merkezi Metropol İstanbul, TuzBiber Komedi Kulübü’nün gösterileriyle Hey Summer Festivali’nin kapılarını açtı. TuzBiber Komedi Kulübü’nün kahkahalarla dolu olağanüstü bir yaz yaşattığı açık hava festivali, birbirinden ünlü isimlerin konserlerine, sürpriz etkinliklere, Türk ve dünya lezzetlerinin tadıldığı gastronomi şölenlerine sahne olacak. Bu yaza damgasını vuracak Metropol İstanbul Hey Summer Festivali 9 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Son dönemde gösterileri ve stand-up’çılarıyla adından sıkça söz ettiren TuzBiber Komedi Kulübü, festival boyunca 12 Stand-up sanatçısıyla toplamda 3 ana gösteri sergileyecek. Metropol İstanbul misafirleri, günlük hayatı ve insan ilişkilerini komedyenlerin kendi tarzlarıyla irdeleyici ve eğlenceli bir dille ücretsiz olarak açık havada izleme fırsatı yakalayacak. 9 Eylül’e kadar devam edecek festival, birbirinden ünlü isimlerin konserlerine, workshoplara ve gastronomi şölenlerine sahne olacak.

Festivalin başlangıç etkinliği de olan Berk Karan moderatörlüğündeki ilk gösteride; Ali Congun, İsmail Türküsev ve Jan Forman birbirinden eğlenceli şovlarıyla izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. 17 Haziran 2022 Cuma günü Engin Türkoğlu, Caner Dağlı, Deniz Özturhan ve Tuna Kalınsaz sahneye çıkacak. 15 Temmuz 2022 Cuma günü ise Tuna Kalınsaz, Özer Uzun, Gözde Karakaya ve Ali Fuat Ergüner şoclarıyla Metropol İstanbul ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak.