AVM

41 Burda AVM Otoparkı Artık Ücretli Olacak

41 Burda AVM, otopark kullanımı ile ilgili önemli bir değişiklik yapacağını duyurdu. 24 Haziran 2024 tarihinden itibaren, AVM’nin kapalı ve açık otopark alanları için yeni bir ücretlendirme sistemi olacak.

Ücretsiz Otopark Kullanımı 0-3 Saat ile Sınırlı

41 Burda AVM yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre, 24 Haziran’dan itibaren otopark alanları 0-3 saat aralığında misafirler için ücretsiz olacak.

Kapalı Otopark ve Batı Açık Otopark Ücretlendirme

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “24 Haziran 2024 tarihinden itibaren 41 Burda AVM kapalı ve batı açık otopark alanlarında, 0-3 saat kullanımlar misafirlerimize ücretsiz olarak sunulacak. 3 saatten fazla otopark kullanımlarında ise ücretli otopark uygulamasına geçilecek.”

Doğu Açık Otoparkta Shopla Üyelerine İndirim

Doğu açık otopark alanı için farklı bir uygulama hayata geçirilecek. Bu otopark alanını kullanan ziyaretçiler, Shopla mobil uygulamasını indirip, uygulama içerisinden ücretsiz kod alarak otopark hizmetinden yüzde 100 indirimli olarak faydalanabilecekler. 24 Haziran’dan itibaren doğu açık otoparkta da 0-3 saat aralığında kullanım ücretsiz olacak.

Otopark Kullanım Detayları

Doğu Açık (Shopla) Otopark: 24 Haziran 2024 tarihine kadar ücretsiz kullanım devam edecek. 24 Haziran’dan itibaren 0-3 saat arası ücretsiz olacak, 3 saat üzeri kullanımlarda Shopla üyelik şartı aranacak ve Shopla üyeleri %100 indirimle otopark hizmetinden ücretsiz yararlanabilecek.

Kapalı Otopark ve Batı Açık Otopark: 24 Haziran 2024 tarihine kadar ücretsiz olacak. 24 Haziran’dan itibaren 0-3 saat kullanımlar ücretsiz, 3 saat üzeri kullanımlar ise ücretli olacak.