Öne Çıkanlar Perakende

Beaulis’ten yeni güzellik ürünleri

Gratis’in ikonikleşen makyaj markası Beaulis, yaz aylarına özel olarak hazırladığı yeni ürünleri Cover It Kapatıcı ve Spin It Stik Göz Farlarını satışa sundu.

Yeni neslin makyaj trendlerine yön veren markası Beaulis, makyaj tutkunlarını heyecanlandıracak iki yeni ürününü satışa sundu. Beaulis’in yaza özel hazırladığı yeni ürünleri Cover It Kapatıcı ve Spin It Stik Göz Farı, yüksek performansları ve pratik kullanımlarıyla dikkat çekiyor.

Beaulis Spin It Stik Göz Farı

Her makyaj çantasının olmazsa olmazları arasında yerini alacak Beaulis Spin It Stik Göz Farı, yumuşak ve kremsi dokusuyla göz kapaklarına kolayca uygulanarak homojen bir dağılım sağlıyor.  Yoğun pigmentleri sayesinde tek sürüşte belirgin renkler elde edilmesini sağlayan Beaulis Spin It Stik Göz Farı, gün boyu kalıcılığını koruyor. Pratik uygulama sağlamasıyla dikkat çeken Beaulis Spin It Stik Göz Farı, diğer göz farlarıyla kolayca karışarak farklı ve özgün görünümler elde edilmesini sağlıyor.

Beaulis Cover It Kapatıcı

Makyaj uygulamalarının vazgeçilmezi olacak Beaulis Cover It Kapatıcı, sünger uçlu aplikatörüyle kolay uygulama ve yüksek kapatıcılık sağlıyor. Hafif ve kremsi dokusu ile ciltte ağırlık yapmadan doğal bir görünüm elde edilmesini sağlayan Beaulis Cover It Kapatıcı, sünger uçlu aplikatörü ile fazla miktarda ürün kullanmadan etkili bir kapatıcılık elde edilmesine yardımcı oluyor. Beaulis Cover It Kapatıcı aynı zamanda kontür uygulaması için de kullanılabiliyor.