Öne Çıkanlar Perakende

15’inci yılını kutlayan Gratis, tüm ürünlere yüzde 75 indirim uyguladı

Türkiye’de kişisel bakım sektöründe 81 ilde 700’ü aşkın mağazası ile lider konumda bulunan Gratis, 15’inci kuruluş yıl dönümünü tüm ürünlerine 250 TL ve üzeri alışverişte net yüzde 75 indirim yaptığı büyük bir kampanya ile kutladı. Gratis’in 15’inci yılına özel gerçekleştirilen kampanya tüketicilerden yoğun ilgi gördü.

Büyüyen hizmet ağı ve mağaza sayısı ile Türkiye Kişisel Bakım Marketi Sektör lideri olan Gratis, 15’inci yıl coşkusunu tüketicilerle birlikte kutlamak için bugüne kadar yapılmamış ve çok ses getiren bir kampanyaya imza attı. Gratis, 15’inci yılına özel olarak 15 farklı kategorideki 15 binden fazla üründe 250 TL ve üzeri alışverişe net yüzde 75 indirim uyguladı.

“Güzel Bak Kendine” sloganı ile 15 yıldır tüketicilerin alışveriş deneyimlerini sürekli iyileştiren ve kişisel bakım sektörüne yeni bir vizyon kazandıran Gratis, 15’inci yıl kutlamaları kapsamında 31 Mayıs tarihinde 81 ildeki tüm mağazalarında, web sitesinde ve mobil uygulamasında makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine ve hijyenden atıştırmalıklara kadar birbirinden farklı tüm ürünlerde 250 TL ve üzeri alışverişe yüzde 75 net indirim uygulayarak Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

Gratis’in bu büyük kampanyasından milyonlarca tüketici faydalandı, mağazalardaki tüm raflar boşaldı. Bu benzersiz kampanya hem mağazalarda hem web sitesinde hem de Gratis mobil uygulamasında büyük bir yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Tüketicilerin gösterdiği yoğun ilgi, Gratis’in 15 yılda elde ettiği marka başarısını ve tüketicileri ile kurduğu güçlü bağı bir kez daha gözler önüne serdi.

Gratis CEO’su Tayfun Korucan, “Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen ve yurt genelinde erişim fırsatı sunan en kapsamlı kampanya, Gratis’in sektördeki yenilikçi ve öncü yaklaşımının bir yansımasıdır. Alım gücünün arzulanan seviyede olmadığı yüksek enflasyonun düşüşe geçmesinin beklendiği bir dönemde rekabeti de canlandırarak tüketicinin bütçesine fayda sağlamayı çok önemsiyoruz. Gratis olarak kişisel bakım alışverişinde standartları yükseltmeye ve müşterilerimize benzersiz faydalar ve deneyimler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.