Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

Hizmet beklentilerinize giden yol ServiceWAY’den geçiyor

ServiceWAY Facility Management Kurucu Ortakları Yasin Çakır ve Mert Başer ile bir araya geldiğimiz Haziran sayımızda 2024 yılı başında kurulan markalarını okurlarımızla tanıştıran ikili, sundukları çözüm ve hizmetlerin detaylarını da aktardı.

ServiceWAY Facility Management’ı tanıyabilir miyiz, çözüm ortağı olduğunuz müşterilerinize sunduğunuz hizmet çerçevenizden bahseder misiniz?

26 yılı aşkın sektör deneyimimizle hizmet sektöründe ihtiyacını gözlemlediğimiz hızlı, dinamik, verim ve çözüm odaklı yeni bir organizasyon için 2024 yılı başında 2 ortaklı ve İzmir merkezli Türkiye genelinde hizmet sağlamak hedefiyle ServiceWAY Facility Management markasını oluşturarak yola çıktık. Komple tesis yönetimi çatısı altında tek kontak merkezi ile temizlik, teknik bakım, bahçe bakım ve ilaçlama, mali ve idari işler, resepsiyon, destek hizmetler vb. hizmetleri sunarken; her bir hizmeti tekli olarak da servis verebiliyoruz. Özetle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik modüler tesis yönetim hizmetleri sunarak, işlerinde tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşteri portföyünüzde hangi sektörler yer alıyor, sunduğunuz çözüm ve hizmetlerden kimler yararlanıyor?

Günümüzde artan nüfus ve oluşan toplu yaşam alışkanlıklarındaki ihtiyaca bağlı olarak artan site projeleri ve bu projelerde talep edilen profesyonel yönetim beklentilerine yönelik çözümlerimizle özellikle site projelerinde; yönetim planının hazırlanması, yönetim organizasyonunun kurulması, işletme projesinin hazırlanması, yaşam senaryosunun oluşturulması, muhasebe ve denetim hizmetleri, hukuk müşavirlik hizmetleri gibi başlıca hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca segment bazlı; – Rezidanslar – Ofis binaları – AVM’ler – Hastaneler – Fabrikalar (Endüstriyel tesisler) – Spor salonları – Perakende işletmeler

Tesis yönetimi sektöründe ServiceWAY Facility Management farkını müşterilerinize nasıl hissettiriyorsunuz, tercih edilirliğinizi etkileyen faktörlerden de söz eder misiniz?

Yeni kurulmuş bir hizmet sağlayıcısı olarak tüm kalite yönetim, işletim, İK, eğitim, İSG, evraksal prosedür ve buna bağlı olarak dijital yazılım standartlarımızı tamamladık. ServiceWAY Facility Management çatısı altında müşterilerimizi ve çalışanlarımızı yönetim süreçlerine dahil ederek, beklenti odaklı, tasarruflu, inovatif ve sürdürülebilir çözümlerle konforlu hizmet deneyimi oluştururken, şeffaf ve güvene dayalı yakın ilişki yönetimimizle de kalıcı müşteri deneyimleri yaratıyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Sektöre taze bir soluk, yeni bir yol olmak adına temel değerlerimizde de imza altına aldığımız üzere “Hizmetlerimizde pergelin ucu insana sabittir, insanların kolayca başlamaları, güvenle büyümeleri ve kendi gelişimlerini başarıyla yürütmeleri için yaptığımız her işte insan değerine bağlıyız. Çalışanlarımızla birlikte bir bütün olarak eğitim ve gelişim sürekli hedefimizdir. Eğitim, gelişim yatırım stratejimizin temelini oluşturur!” ServiceWAY olarak beklentilerin ötesine geçmek ve sürdürülebilir kalite için sektörel yeniliklerin takibi ve entegrasyonu ile her işimizi planlıyor, ölçümlüyor ve raporluyoruz. ServiceWAY/ Hizmet beklentilerinize giden yol!