Eğlence

Bir çocuğun penceresinden açılan sihirli dünya bizim pusulamız

Yeni açılan mağazaları ve konseptleriyle 2024 yılına verimli bir giriş yaptıklarını ifade eden Magic Play Firma Sahibi Okan Uzun, bir çocuğun penceresinden açılan sihirli dünyanın markalarının asıl pusulası olduğunu vurgulayarak, çocukların gelişimi ve zekalarını destekleyen materyallerde yeni teknolojinin fırsatlarını da yansıttıklarını ifade etti.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı konseptlerle eğlence sektöründe faaliyetlerini sürdüren Magic Play 2024 yılına nasıl başladı, yılın ilk yarısına ilişkin performansınızı değerlendirir misiniz?

Magic Play ailesi olarak hem çok mutluyuz hem de büyük bir sorumluluk içerisinde her yıl bir öncekinden daha iyisini yapabilmek adına çok çalışıyoruz. 2024 mottomuzu da “en güvenilir ve en çok tercih edilen” olarak belirledik ve sektörümüzde önemli bir misyon yüklendiğimizi düşünüyoruz. Marka bilinirliğimizi artırmanın yanı sıra, bizi tercih eden ailelerimizi ve çocuklarımızı mutlu edebilmek için yeni mağazalarımız ve konseptlerimizle 2024 yılına verimli bir giriş yaptığımızı düşünüyoruz.

Globalde ve Türkiye’de eğlence endüstrisine yön veren gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz, Magic Play olarak bu yenilikleri ziyaretçilerinize nasıl yansıtıyorsunuz?

Eğlence sektörü sürekli yenilenmesi gereken bir sektör. Dünyada her alandaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz ama bir çocuğun penceresinden açılan o sihirli dünyadan da uzaklaşmadan, bize asıl pusulanın bu çocukların sihirli dünyası olduğunu unutmadan, çocuklarımızın gelişimi ve kıvrak zekalarını destekleyen materyallerinde yeni teknolojinin fırsatlarını da yansıtarak ilerlenmesi gereken bir yolda yürüdüğümüzü belirtmek isterim.

Tüketicilerin eğlence sektöründe değişen alışkanlıklarıyla birlikte oyun ekipmanlarının gelecekte nasıl bir dönüşüm yaşayacağını öngörüyorsunuz, sanal dünyadaki eğlence ortamından kopamayan eğlence severler için fiziksel hayatta nasıl bir dünya yaratılmalı?

Teknoloji müşterilerin lehine çalıştığında müşteriler hiç olmadıkları kadar bilgi ve erişime sahip olabildiklerinden, müşteri memnuniyeti aşaması bizim için en önemli reklam yüzümüz olmuştur. Ailelerimizden gelen geri dönüşümler ve yorumlar, deneyimlerimizde bize hep yol gösterici olmaya devam edecek. Magic Play ailesi olarak uzun yıllar “çocuklarımız mutlu biz mutlu” sloganımızla devam edeceğimizi söylüyor, hayat çocuklarımızla güzel diyor ve yola devam diyoruz.