Öne Çıkanlar Perakende

Sinoz güneş kremleri, güneşi yenilenerek selamlıyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kozmetik markalarından Sinoz, güneşin zararlı ışınlarından koruması için uzmanlar tarafından önerilen güneş kremi serisini 2024 yazı için baştan başa yeniledi. Hem güneşin zararlı ışınlarından koruyan hem cildi besleyen hem de ciltte beyazlık bırakmayan Sinoz ürünleri aylar süren test aşamalarından sonra nihai kullanıcıyla buluştu. Sinoz’un her şeyiyle yenilenen 5 farklı güneş kremi artık hem daha güçlü hem daha etkili.

“Tınted” cilt tonunuzu eşitliyor: Güneş ürünlerinin aranan markası Sinoz’un en iddialı olduğu ürünlerden biri olan “Tinted” cilt tonunun eşitlenmesi ve korunması için mükemmel bir çözüm arayanlara hitap ediyor. Sinoz Ton Eşitleyici Renkli Sıvı Yüz Güneş Kremi, güçlü formülüyle cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlıyor.

Özellikle güneşte fazla kalan kadınların cildindeki ton farklılıklarının yol açtığı kötü görüntüyü sıfıra indiren ürün hafif ve akıcı yapısı, ciltte herhangi bir yağlılık hissi bırakmadan hızla emilmesi ve beyazlık bırakmamasıyla öne çıkıyor. İçeriğinde bulunan Hyaluronik asit cildi derinlemesine nemlendirirken Superox C ve Niasinamid gibi güçlü aktifler ciltteki lekelerle savaşarak ve foto yaşlanma ile çevresel faktörlere karşı korumaya destek oluyor.

Tüm ciltlerin imdadına yetişen sıvı güneş kremi: Sinoz’un tüm Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, UVA-UVB ışınlarına karşı tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlarken güneşin tüm zararlı ışınlarına karşı savaşıyor.

Sıvı ve hafif yapısı sayesinde yağlılık hissi bırakmadan cilt tarafından hızlıca emilen güneş kremi ciltte beyazlık bırakmadığı gibi formülündeki hyaluronik asit ile cildi nemlendirerek daha dolgun bir cilt görünümünü destekliyor.

Lekeli ciltlere özel güneş kremi: Sinoz’un Lekeli Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, lekeli cilt tipleri için özel olarak geliştirilirken muadillerinden çok daha üstün bir formüle sahip.  UVA-UVB ışınlarına karşı tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlarken zararlı ışınlardan oluşan lekelere karşı korumaya destek olur. İçeriğindeki β-White ve Alpha Arbutin gibi aktif bileşenler, ciltteki lekelerin renginin açılmasında etkin rol oynarken, böylece cildin daha eşit tonlu ve aydınlık görünmesini sağlıyor.

Yağlı ciltlere özel güneş kremi: Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Sinoz Yağlı Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, cildinin sebum dengesini korurken aynı zamanda aşırı sebum üretimini ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.  UVA-UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sunarak cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Yeni nesil filtreler ile geliştirilen formülün en sevilen özelliklerinden biri ise hafif ve akıcı yapısı.

Cilde pembe dokunuş: Pembe bazın etkisi ve SPF50+ özelliğinin üstün korumasıyla geliştirilen “Pink Touch” Sinoz’un bu yaz ki en başarılı ürünlerinden. Pink Touch Aydınlatıcı Pembe Sıvı Yüz Güneş Kremi, mat ve solgun ciltlere aydınlatıcı etki sağlayarak UVA-UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu maksimum kalkan görevi görürken cildi koruyor ve besliyor.

Pink Touch Aydınlatıcı Pembe Sıvı Yüz Güneş Kremi, hafif ve akıcı yapısı, cildinde herhangi bir yağlılık hissi ve ciltte beyazlık bırakmazken üstün korumasının yanında mat ve solgun görünümü yok ederek canlı ve ışıltılı bir görünüm sunuyor.