Öne Çıkanlar Perakende

Cildinize bakım yapan güneş kremleri Watsons’ta

Cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken bakımını da yapan çok amaçlı güneş kremleri ile alışverişin adresi yine Watsons. Banila.Co ve Frudia’nın cildinizi nemlendirmeye ve tonunu eşitlemeye destek olan güneş kremleri ile tanışın.

Banila.Co Hello Sunny Stick Güneş Kremi SPF 50+ 18g

Banila.Co Hello Sunny Stick Güneş Kremi, zararlı UV ışınlarına karşı sadece güneşli havalarda değil, bulutlu havalarda ya da iç mekanlarda da koruma sağlar. Karma ve yağlı ciltler için SPF 50+ ve PA++++ koruma sağlayan krem, içeriğindeki elma ve nane özütü sayesinde cildinizin pürüzsüz ve mat görünmesine katkıda bulunur. Pratik döner çubuğu ile düzgün uygulama avantajı sunar.

Frudia Tonlayıcı Güneş Kremi SPF 50 50g

Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan Frudia Tonlayıcı Güneş Kremi, aynı zamanda cilt tonunuzu eşitlemeye de destek olur. İçeriğindeki 6 çeşit meyve çekirdeği yağı ile parlak ve doğal bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar. Mat ve pürüzsüz dokusu, tonlayıcı baz olarak kullanımına da imkan verir.

Frudia UV Shield Nemlendirici Güneş Kremi SPF 50 50g

Frudia UV Shield Nemlendirici Güneş Kremi, UV ışınlarına karşı koruma sağlarken, hyalüronik asit içeren zengin formülü sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirir. Hafif yapısı ile uygulama sonrası ferah bir his bırakır.