Öne Çıkanlar Perakende

Lufian’dan Sevgililer Günü’ne özel hediye önerileri

Kendine özgü çizgisi ve anı yakalayan tasarımlarıyla dikkat çeken Lufian, Sevgililer Günü’nde “birbirini tam anlayan birbirini tamamlayan” kombinler sunuyor. Sweatshirtlerden göz alıcı montlara kadar her zevke hitap eden kadın ve erkek kıyafetleriyle Lufian, sevgilisine şık bir hediye arayanların ilk tercihi oluyor.

Renkli ve özel tasarımlı kıyafetleriyle zamansız bir tarz sunan Lufian, kadın ve erkekler için şık ve modern hediye alternatifleriyle Sevgililer Günü’nün yıldızı oluyor. Zarif, şık ve rahat ürünlerle stillere konfor katan Lufian, her kombini tamamlayacak sıcacık hediye alternatifleri sunuyor.

Hem sade hem desenli tasarımlarla her zevke hitap ediyor

Lufian’ın sevginizi en iyi şekilde hissettirmeye yardımcı olacak hediye seçeneklerinin başında ayıcıklı deseni ile kalpleri ısıtan sweatshirtler geliyor. Pamuklu dokusuyla rahatlık sunan Vera Kadın Ayıcıklı sweatshirt, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile, BUD Erkek Ayıcıklı Sweatshirt ise; siyah, beyaz, lacivert ve gri renk alternatifleri ile her zevke hitap ediyor. Daha sade ve klasik bir görünüm sevenler için zarif logolu sweatshirtleri ile öne çıkan Lufian, Owen Erkek ve Ujin Kadın Sweatshirtleri ile gün boyu konfor sağlıyor. Kadınlar için nefti yeşil, siyah, beyaz ve bakır renkleri bulunan sweatshirtte; erkekler için ise siyah, beyaz ve yeşil başta olmak üzere 6 renk alternatifi bulunuyor.

Konforlu ve şık bir eşofman takımı oluşturmaya imkan tanıyor

Sportif bir tarza sahip olanlar için Lowe ve Dora sweatshirtleri ile her an her yerde rahat olmayı sağlayan Lufian; açık gri, antrasit, bakır, beyaz, mavi, kırmızı, mürdüm, saks, siyah ve yeşil renkleriyle tüm kombinlere uyum sağlıyor. Zarif ve rahat bir eşofman takımı isteyenler için sweatshirtleri, Jeremy, Nice, Wonder ve Amber eşofman altlarının rahatlığı ile tamamlamaya imkan sunan Lufian, 8 rengi ile şık bir görünüm sunuyor.

Kaz tüyü montlar ile göz kamaştıran kombinler

Dış giyimde de eşsiz tasarımlar ile ön plana çıkan Lufian, parlak kuş tüyü renkleri ile tasarlanan Dougles Erkek Montu ve Sun Kadın Montu ile göz kamaştıran kombinlere imza atıyor. Kaz tüyü ile soğuk kış günleri için mükemmel bir hediye alternatifi olan montta erkekler için haki, siyah, turuncu ve yeşil renkleri bulunurken, kadınlar için ise saks, siyah, turuncu ve yeşil renkleri bulunuyor.