Eğlence

Yurt dışı temsilciliklerimizle Avrupa’ya daha kolay ulaşmayı hedefliyoruz

Kış sezonuna yaklaştığımız bugünlerde buz sporlarına gösterilen ilginin arttığını ifade eden ICEPARK Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kara’yı ağırladığımız Kasım sayımızda Kara, yeni sezonda ziyaretçileri bekleyen yeniliklerden bahsederken; ICEPARK ürün gamına eklenen Otex markalı yeni ürünlerini ve yeni yıla dair hedeflerini de okurlarımız için aktardı.

Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte daha çok ilgi gören buz pistlerinde ICEPARK olarak yeni sezonda ziyaretçilerinizi neler bekliyor?

Biz ICEPARK olarak kış aylarında kış festivalleri düzenliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz kış festivalleri için buz severleri meydanlarda ve AVM’lerdeki buz pistlerimize davet ediyoruz. Kış sporu severleri Kadıköy Kalamış Kışfest, Silivri Kış Festivali, Sancaktepe Buz Pisti ya da Taksim Meydanı’nda yer alan buz pistimiz gibi pek çok yerde açtığımız buz pistlerimizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Her kış yaptığımız yeniliklerle tanışmalarını istiyoruz.

Curling malzemelerinizle Avrupa’da lider konumda bulunan bir markasınız, yeni pazarlara açılma konusunda çalışmalarınız var mı, yurt dışı büyüme odağınızda hangi bölgelerde yer almayı hedefliyorsunuz?

Norveç ve Slovenya’da açtığımız temsilciliklerimizle kuzey, batı ve orta Avrupa’ya daha kolay ulaşmayı hedefliyoruz. Curling sporu için geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizi de sporcu ve kulüplere ulaştırma yönündeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

2023 yılında ICEPARK çatısı altında hangi çalışmaları gerçekleştirdiniz, ürün gamınıza eklenen yeni ürünler oldu mu?

Chillee makina parkurumuzu yeniledik. Bunun yanında kendi Otex markamızla ürettiğimiz buz patenimizi de kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

2024 yılında özellikle buz hokeyi alanında çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Sektöre dair gelişmelere ve yeni yönetmeliklere göre malzemelerimizi hem geliştireceğiz hem de uyumlulaştırmaya devam edeceğiz.