Haber Öne Çıkanlar

Purina ile Robbie Williams yeni kampanyada bir araya geldi

Nestlé Purina PetCare’nin afacan kedisi Felix ve dünyaca ünlü müzisyen Robbie Williams, dünyadaki tüm patili dostlar için “Kedi Olmak Bi’ Harika” kampanyasında bir araya geldi.

Purina’nın heyecanlı dostu Felix ile Robbie Williams bir araya gelerek, “Kedi Olmak Bi’ Harika” dedi. İkiliyi bir araya getiren reklam filmi, Marco Grandia imzasını taşıyor. Williams’ın “Kedinizi Bir Star Gibi Besleyin” dediği Purina’nın yeni kampanyasında, Felix’in kedilerin hem kendini star gibi hissedeceği hem de yemek zamanlarında “Kedi Olmak Bi’ Harika” dediğine vurgu yapılıyor. 

Uzun süredir kedi hayranıyım

İş birliği kapsamında hayata geçirilen yeni şarkı, It’s Great to Be a Cathakkında konuşan şarkıcı Robbie Williams, “Felix’in yeni sesi olduğum için çok mutluyum çünkü uzun zamandır kedilerin hayranıyım ve bu sürede birçok kedi sahiplendim. It’s Great to Be a Cat, müziği, sözleri ve melodileri ile kesinlikle akılda kalan keyifli bir şarkı. Onları yakından tanıyan sıkı bir hayvansever olarak söyleyebilirim ki kedi olmak harika.’’ dedi.

Lezzetli et dilimleri ile yemek zamanlarında Kedi Olmak Bi’ Harika

Patili dostlarımız için hep daha iyisine odaklanan Purina, kedilerin iştahını kabartacak sosu ve dilimlenmiş et parçalarıyla birbirinden lezzetli 4 farklı çeşit sunan yeni serisiyle yemek vaktini ziyafete dönüştürüyor.