MARKET Öne Çıkanlar

CARREFOURSA ONLINE MARKET UYGULAMASINI YENİLEDİ

CarrefourSA, Online Market uygulamasını yenileyerek kullanıcı dostu ara yüzü ve farklı ödeme seçenekleri ile müşterilerine daha konforlu, güvenilir ve erişilebilir bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de 30 yıldır organize gıda perakende sektöründe öncü çalışmalara imza atan CarrefourSA, “Yeni Nesil Market” vizyonuyla doğru ürünü, doğru üreticiden alarak doğru kalite ve doğru fiyatla müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en köklü topluluklarından Sabancı Holding ve dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Carrefour’un ortak iştiraki olarak 52 ilde 900’den fazla mağazası ve 11 bine yakın çalışanı ile mağazalarının yanı sıra CarrefourSA Online Marketi’nden de her gün yüzbinlerce kişiye hizmet veren CarrefourSA, daha iyi bir müşteri deneyimi için Online Market uygulamasını yeniledi.

Son 3 yılda değişen alışveriş alışkanlıklarını öngörerek e-ticaret ve dijitalleşme üzerine yaptığı yatırımları sürdüren CarrefourSA, online alışveriş kanallarında önemli bir büyüme elde ediyor. 2023’ün ilk 6 ayında e-ticarette 1 milyona yakın yeni kartlı müşteri kazanarak 9,5 milyon sadakat kartlı müşteriye ulaşan CarrefourSA, aynı zamanda online alışveriş süreçlerini kolaylaştırmak için ödeme sistemlerinin skalasını da sürekli olarak genişletiyor, kredi kartıyla ve kapıda nakit ödemenin yanı sıra çeşitli ödeme sistemleri ile iş birliklerini de hayata geçiriyor.