Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

POMSAD 13. OLAĞAN GENEL KURUL’U TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği (POMSAD) 13. Olağan Genel Kurul’u 08 Haziran 2023 tarihinde, İstanbul Divan Asia Hotel’de gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Nurdan Yücel güven tazeledi.  

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantı, Dernek Başkanı Sayın Nurdan Yücel,  Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili Sayın Kutlu Karavelioğlu, Dernek Önceki Başkanlarından Sayın Bülent Hacıraifoğlu ve Dernek Onur Üyelerinden Prof. Dr. Kahraman Albayrak’ın açılış konuşmalarıyla başlayan Genel Kurul’da, açılış konuşmalarından sonra Genel Kurul gündemine geçildi.

Divan’ın oluşumunun ardından Divan Başkanı Dernek Onur Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kahraman Albayrak tarafından Dernek Genel Sekreteri Gökhan Sezer Türktan’a 2021-2023 döneminde gerçekleştirilen faaliyetlerin sunumu için söz verildi, faaliyet raporunun sunumunun ardından, Denetim Kurulu Başkanı Sn. Ertuğrul Tezcan tarafından Denetim Kurulu raporu okundu ve dönem ibrası gerçekleştirildi. İbranın ardından 2023-2025 dönemi Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Federasyonlarda derneği temsil edecek temsilcilerin ve yedeklerin seçimine geçildi.  Seçimler sonrasında, dilek ve temennilerin ardından Genel Kurul sona erdi. Genel Kurul sonrasında POMSAD üyeleri akşam yemeğinde biraraya geldi.

Yönetim Kurulu ilk gerçekleştireceği toplantıda kendi arasında görev dağılımını yaparak, görevine başlayacaktır.

POMSAD 2023-2025 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU

Nurdan Yücel (Samsun Makina)

İbrahim Akdemir (Asteknik Vana)

Ercan Çelebi (Standart Pompa)

İsmail Gökhan Çıtak (Göksan Pompa)

Murat Çopur (Alarko)

Bülent Hacıraifoğlu (Doğuş Vana)

Sinan Özgür (KSB)

Ziya Şeftalioğlu (Eagle Burgmann)

Vahdettin Yırtmaç (Mas Grup)

Önceki Başkan

Kutlu Karavelioğlu