MARKET Öne Çıkanlar

ONUR MARKET’TEN GELİBOLU’YA MAĞAZA

Onur Market, 45 yıllık gıda perakendeciliği sektöründeki tecrübesiyle büyümeye devam ediyor. Zincir mağazalar yatırımlarında hız kesmeyen Onur Market, Gelibolu’daki ilk mağazasını açtı.

Onur Market Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, “Onur olarak 27, Özen Grup olarak da 45. yılımızdayız. 45 yıl önce atılan ilk adım ve Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinden biri olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sağladığımız istihdam sayısı her geçen gün artarken, ticari kazancımızın büyük bir bölümünü yerli üretime tahsis ederek ülkemizin ve milletimizin geleceğine de katkıda bulunuyoruz. Bugün sektörüne yön veren ve gelecek için kendini en iyi şekilde hazırlayan Onur Market, hem fiyat politikasıyla hem de taze gıda tedariği ile Gelibolu halkının da yüzünü güldürecek.” dedi.

Özen Grup bünyesinde faaliyet gösteren Onur Market, “Değerini Onur Bilir” mottosuyla perakendecilikte güvenilir markalar arasında yer almaya devam ediyor.

Onur Market önce üretiyor, sonra satıyor

Özen Grup bünyesinde Onursal Tarım olarak “Tarladan Mutfağa”, “Tazelikte Onur Sözü” güvencesi ile gıda üretimi yapılıyor ve Onur Market raflarında tüketicisiyle buluşturuyor. Yine Özen Grup bünyesinde yer alan MONET et entegre tesislerinde işlenen helal et sertifikalı et ürünlerini mağazalarına ulaştırıyor. Gıda sektöründe kalite güvence konusunda da önde gelen markalar arasında olan Onur Market; müşteri memnuniyetini işin en önemli noktası olduğunun bilincinde, donanımlı, insan ilişkilerinde eğitimli personel kadrosu ile hizmet veriyor. Onur Market, uygun fiyatlı, kaliteli ürün çeşitliliği, hijyenik ve güvenli gıda satışı ile müşterilerini memnun etmeyi sağlıyor.