Eğlence

YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ PROJELERİMİZLE BÜYÜMEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Yusuf Devran Akyürek, Taylan Toygun Sarıoğlu ve Yusuf Çetin’in kurucu ortağı olduğu TPC Havuzculuk; yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiriyor. Profesyonel bir kadroyla yalnız havuz inşaatı alanında değil, mevcut havuzların iyileştirilmesi konusunda da projeler yürüttüklerini belirten TPC Havuzculuk Kurucu Ortağı Yusuf Devran Akyürek, kısa ve orta vade hedefl erini de okurlarımız için anlattı.

TPC Havuzculuk’u tanıyabilir miyiz, hangi hizmetlerinizle yatırımcılar ve ev sahipleriyle buluşuyorsunuz?

TPC olarak 2004 yılında emlak satışı ile başlayan serüvenimiz; inşaat, elektrik ve havuzculuk birimlerinin kurulması sonrası 72 çalışanı olan tam kapsamlı bir inşaat fi rması haline geldik. Biz TPC Havuzculuk olarak, kendi inşaatlarımızın yanı sıra yurt içinde İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde ve yurt dışında kardeş ülke Azerbaycan’da onlarca anahtar teslim inşaatımızı bitirdik ve hala devam etmekte olan projelerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Sadece havuz inşaatı alanında değil; mevcut havuzların tuzlu suya çevrilmesi, ısıtmalı ve soğutmalı hale getirilmesi, jakuzi ve süs havuzu yapımı gibi alanlarda da sektörün öncü fi rmalarından biri haline geldik. Profesyonel kadromuz, hızlı ve garantili iş bitirme süremiz, iş bitimi sonrası müşterilerimiz ile kurduğumuz ailevi bağ sayesinde yatırımcılarımız ile birlikte yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de ve yurt dışında TPC Havuzculuk olarak hangi projeleri yürüttünüz, yeni yılda hedef ve projeleriniz hangi çerçevede gelişecek?

TPC Havuzculuk olarak birçok proje bitirdik, onlarca projede de adımız geçti. Bunların bazıları Belek’in lüks villalarından Mandarin Villas (6 havuz), Troy Villaları (7 havuz), Lillium Villaları (7 havuz), Legens Villaları (20 havuz), Yapıkent Acar Villaları (3 havuz), Luxury Garden (12 havuz), Belkıs Villa, Yabar Villaları (3 havuz) ve Katerina Villas. Belek’in gözde sitelerinden Waterfaal, Mountain Wiev, Rosemary Garden ve tadilatını yaptığımız onlarca villa ve otel de projelerimiz arasında yer aldı. Ayrıca İsveçli ünlü golf oyuncusu Michael Larrson’un muhteşem golf villasının ısıtmalı-soğutmalı, tuzlu su gibi son teknoloji smart sistem havuzunu anahtar teslim bitirmiş olmanın gururunu yaşadık. Devam etmekte olan projelerimiz; Begonvil Villaları (6 havuz), Fatih Villası, Bankoğlu Villas, Kılıç İnşaat, Kılınç İnşaat 2, Navron Villaları (4 havuz) ve Alina Villas (4 havuz). Hedefi miz; teknolojik anlamda sürekli büyümeye devam eden havuzculuk sektöründe yine bu teknolojinin en yüksek seviyesinde Dubai, Katar gibi dünyanın önde gelen lüks otellerinin havuzlarını anahtar teslim yapmak olacak.