AVM

BULVAR ÖZLÜCE MALLMARK İLE YENİLENİYOR

Bursa’nın 3. büyük ilçesi Nilüfer’in en yoğun caddelerinden biri olan Ahmet Taner Kışlalı üzerinde yer alan Bulvar Özlüce AVM’nin kiralama ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini MallMark üstlendi.

Bursa’da sosyal hayata yeni bir soluk getirecek olan AVM modern mimarisi, 15.000m² kiralanabilir alanı, 1.000 araçlık otopark kapasitesi ve kadın & erkek giyim, yemek alanı, kitabevi, çocuk oyun alanı, spor salonu gibi hizmetlerle Özlüce bölgesinin cazibe merkezi olmayı hedefliyor.

2016 yılında misafirlerine kapılarını açan, 2022 yılında renovasyon sürecine giren Bulvar Özlüce AVM, Bursa’nın popüler yerleşim alanı olan Özlüce’nin merkezinde konumlanmıştır. Yakınında yer alan metro sayesinde ulaşım rahatlığı avantajını elinde bulunduran proje,  gelişmiş bir sanayi alanı içerisinde olup öğrenci popülasyonu yüksek bir konumda bulunma avantajına sahiptir.

Bulvar Özlüce AVM, kentin önemli noktalarına yakınlığıyla bölgede yaşayan yerel kültürün ihtiyaçları ve alışkanlıkları göz önüne alınarak yenilenen marka karması ile rahat ve keyifli alıveriş imkânını ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.