FinTech

YÖNETİM VE TESİSLERİN HAYATI DİJİYON İLE ÇOK KOLAY

Djiyon Genel Müdür Yardımcısı Mesut Vural ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide, toplu yaşam alanları başta olmak üzere yönetim sistemi içinde yer alan tüm alanlarda kullanıcı ve yönetimler için sundukları Dijiyon programını, kullanım alanlarını ve sağladığı avantajları konuştuk.

Öncelikle kısaca Dijiyon’u tanımlayabilir misiniz?

Dijiyon; yönetim sistemi içerisinde bulunan tüm toplu yaşam ve çalışma ortamını kullanıcı ve yönetimler için dijital sistemleri kullandırarak kolaylaştıran yazılım programıdır. Kullanıcılarımıza yönetimlerini daha kolay, hızlı ve güvenilir biçimde işleyişlerini gerçekleştirebilmeleri adına insan kaynakları, muhasebe, fi nans, hukuki işlemler gibi birçok dalda alt kırımları ile beraber tüm tanımlama ve raporlamalarını oluşturmalarına destek veriyoruz. Kat mülkiyeti kanunu çerçevesinde profesyonel yönetimlerin görevleri arasında ne varsa biz o konuyu programa dahil etmek zorundayız. Bu sebeple bariyer/plaka okuma sisteminden toplu veya kısmi SMS bildirimlerine, sayaç okumalarından asansör bakımına, havuz ve peyzaj çalışmalarından elektrikli şarj istasyonlarına, bina periyodik bakımlarından teknik eleman ve temizlik faaliyetlerinin istihdamına kadar tüm faaliyet alanlarında isterlerse programımıza hizmet veren fi rmalarla isterlerse kendi çalıştıkları fi rmalara sistemimizi entegre edebilmekteler. Ayrıca bu hizmetleri Dijiyon ile anlaşıp ücretsiz olarak alıp, sürekli artış gösteren maliyetleri ortadan kaldırmış oluyorlar. En önemli görevimiz, yönetimlerin işlerini kolaylaştırıp maliyetlerini düşürmek Muhasebesel anlamda önem gösterdiğimiz konulardan biri ise, her yönetim kendi çalıştığı muhasebe programına Dijiyon’daki tüm raporlamalarını online dökümante edebilmekte. İnsan kaynakları tarafında ise bünyelerinde bulundurdukları tüm personellerin bordrolama işlemlerinden SGK işlemlerine kadar tüm hesaplamaları ekstra bir program kullanmadan gerçekleştirebilmekteler. Ayrıca iş takip modülü sayesinde personellerin iş akışlarını kolayca görevlendirip tüm takiplerini kolayca sağlayabilmekteler. Dijiyon tüm bankalar ile online entegre olmakla beraber yönetimlerin hesap hareketlerini anlık olarak raporlayabilip, muhasebesel işlemlerine de otomatik olarak ekleyebilmekteler. Ödeme sistemleri tarafında gücümüzü Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. tarafından aldığımız için kendimizi iki kat daha güçlü hissediyoruz. Tüm müşterilerimize İşyerimPOS aracılığı ile Sanal POS ve Site POS adını verdiğimiz fi ziki POS’umuzla hem en iyi oranı hem de güvenilir nakit akışını sağlayabilmekteyiz. Yönetimin malik ve sakinlerle olan iletişimini en kolay hale getirirken, malik ve sakinler için de kullandırdığımız Dijiyon App ile beraber aidat ödemelerinden fatura ödemelerine, kira ödemelerinden para transferine kadar tüm fi nansal marketi hizmetlerine sunmaktayız. Bunların dışında uygulamalarımızdan tesis içi rezervasyon, arıza tespitlerini yönetime bildirme (anında foto ve video ile), icra takip gibi modüllerin yanında Dijiyon’a özel dijital işbirliklerimizin hepsinden faydalanabilmektesiniz.

Dijiyon kullanmak isteyen fakat farklı sistem kullanan yönetimlere ne kolaylıklar sağlıyorsunuz?

Veri aktarım uzmanlarımız ile Dijiyon’e geçmek isteyen yönetimlere ücretsiz birebir veri aktarım desteği sunuyoruz. Ayrıca 5 yıl ücretsiz program ve SMS desteği veriyoruz. Yönetimlerin bütçelerine katkıda bulunuyoruz ve haftanın 7 günü her konuda yanlarında oluyoruz. Ayrıca siteler, 2023’te otopark sayılarınca belirli sayıda araç şarj istasyonu kurmak zorundalar. Bariyer, sayaç okuma, plaka okuma, personel elbiseleri gibi birçok bütçe zorlayan giderleri var. Biz Dijiyon olarak bize geçmeyi tercih eden sitelerin bu ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılıyoruz. Bütçe desteği veriyoruz. Hem ücretsiz paket ile hem bütçe desteği ile kendine güvenen, hizmet kalitesine güvenen bir şirketiz. Yeni yılda yeni tasarım ve içerikler ile büyümeye devam Program ve uygulamalarımızı her daim geliştirmekte ve güncellemekteyiz. Dijiyon şu an yaklaşık 1500 farklı tesise ve 150 binden fazla kullanıcıya hizmet vermekte olup, anlaşmalı bankalarımız ile beraber Dijiyon program ve uygulamalarını 5 yıl ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 2023’ün ilk çeyreğinde de yeni arayüz ve trend tasarımlarımızı ayrıca Yönetim App’i müşterilerimizin hizmetine sunacağımızı buradan da duyurmuş olalım.