AVM Öne Çıkanlar

HAFTA SONU ÇOCUKLARIN İLK ADRESİ NEXT LEVEL AVM OLDU

JLL Türkiye tarafından yönetilen, Başkentin en seçkin alışveriş merkezlerinden Next Level AVM çocuklar için düzenlediği etkinliklerle miniklerin ve ailelerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Hafta sonu iki gün boyunca 3’er seans olarak gerçekleşen Baby Shark etkinliğinde minikler ve aileleri doyasıya eğlendi. Birbirinden keyifli, eğitici ve eğlenceli müzikler eşliğinde dans eden çocuklar Baby Shark ile birlikte enerji depoladı.

Minik şefler Max Level Kids’te buluştu

Ziraat İşletme Yönetimi tarafından işletilen, toplam 6.000 m2’lik devasa alanıyla Anadolu’nun en kapsamlı yeni nesil aile ve çocuk eğlence merkezi olan Max Level, keyifli oyun alanlarının yanı sıra gerçekleştirdiği atölye çalışmalarıyla da minik misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu hafta sonu gerçekleşen Salata Şenliği çok keyifli görüntülere sahne oldu. Minik şefler, eğitmenler eşliğinde sağlıklı sebzelerle salata tabağı hazırlarken sebzelerin faydalarını da öğrendi.

‘’Parkta Bir Gün’’ çocuk tiyatrosu miniklerden büyük alkış aldı

Max Level Kids, bilimden sanata kadar farklı alanlarda gerçekleştirdiği atölye çalışmalarıyla çocukların verimli vakit geçirmesini sağlarken, tiyatro gösterileriyle de onlara farklı dünyaların kapılarını aralamayı sürdürüyor.

Müzikli danslı çocuk oyunu olan ‘’Parkta Bir Gün’’ minik sanatseverler için sergilendi. Çocuklar büyük bir keyifle oyunu izlerken eğlenceli dakikalar yaşadı.