AVM

ANKAMALL YENİ YÖNETİMİYLE HİZMET STANDARDINI DAHA DA YÜKSELTECEK

Değişen ve dönüşen alışveriş alışkanlıklarına yenilikçi yaklaşımlarıyla hızla uyum sağlayan ANKAmall Alışveriş Merkezi, yeni yönetimiyle hizmet odaklı yaklaşımı önceleyerek hizmet standardını daha da yükseltecek projeler hayata geçirmeye hazırlanıyor.  Göreve yeni başlayan ANKAmall AVM Müdürü Selin Oktay ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

AVM yapılandırmanızda değişikliğe gittiğinizi biliyoruz. Bu değişikliğin AVM’niz adına katkıları neler oldu?

ANKAmall, bildiğiniz gibi köklü geçmişi ve sektördeki yeniliklere daima öncülük etmesiyle çok sağlam temellere sahip bir alışveriş merkezi. ANKAmall’un yenilikçi yüzü, çağın gereklerine ayak uyduran yapısı aslında her daim çıtasını daha yukarı çıkarmasını sağlarken, hizmet kalitesini de artıran bir etki yaratmakta. Alışveriş merkezimizde hayata geçen yapısal değişiklikler temel unsurları daha da güçlendirirken, heyecanı da yüksek bir işleyiş sağlıyor. Bu heyecanı kiracılarımız, iş ortaklarımız ve ziyaretçilerimizle de paylaşıyor, hizmet kalitemizi de bu heyecanla üst seviyelere taşıyoruz.

Müşteri memnuniyetinin yüksek olması sağlam bir yönetimden geçer. Yönetim değişikliğinizle birlikte müşteri memnuniyetinizde nasıl bir değişiklik bekliyorsunuz?

Kent insanı alışveriş merkezlerine sadece alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için değil, sosyal ve kültürel boyutu yüksek aktivitelerle verimli ve nitelikli zaman geçirmek için de geliyor. Bunun farkındalığıyla sürekli olarak kendimizi geliştirmeye, hizmet çeşitliliği ve kalitesini yükseltmeye özen gösterirken; ziyaretçilerimizin beklentilerine uygun, doğru etkinlikleri de hayata geçirmeye çalışıyoruz. 

Alanında uzman yönetim kadromuzla, doğru marka karmamızla, ziyaretçilerimize rahat, konforlu ve güvenli alışverişin yanı sıra düzenlenen etkinliklerle onların sosyal ve kültürel hayatına da katkı sunmaya gayret ediyoruz. ‘Hayata dair her şey’ mottosuyla hareket eden ANKAmall, yeni yönetimiyle de hizmet odaklı yaklaşımı önceleyerek, hizmet standardını daha da yükseltecek; doğru etkinlikleri, avantajlı kampanyaları ve yenilikçi vizyonuyla en çok tercih edilen AVM olmayı sürdürecek.

ANKAmall AVM’yi cazibe merkezi haline getirmek adına yakın zamanda hayata geçireceğiniz projelerinizden, kampanyalarınızdan bahseder misiniz?

Değişen, dönüşen dünyaya hızlıca adapte olması ile ve getirdiği yeniliklerle ilklerin AVM’si olarak anılan ANKAmall, dünyanın en seçkin markalarına da ev sahipliği yapıyor. Alışveriş merkezimizin Türkiye pazarına ilk kez giren ünlü markaların da ilk tercihi olması bizi ayrıca gururlandırıyor.

Hem ziyaretçilerimize hem de ev sahipliği yaptığımız markalarımıza karşı bu sorumluluğun bilinciyle en iyi hizmeti vermeye devam edecek, planlamalarımızı da bu doğrultuda gerçekleştireceğiz.

7’den 70’e herkese hitap eden keyifli etkinliklerimizi, topluma ve çevreye duyarlı sosyal sorumluluk projelerimizi, pek çok avantaj sunan kampanyalarımızı kapsamını genişleterek devam ettireceğiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

ANKAmall olarak ziyaretçilerimizin her türlü ihtiyaç ve beklentilerine hızlıca cevap verme gayretiyle, insana, topluma ve yaşadığımız bölgeye katkı sağlamayı önceleyerek çağın/dönemin gerekliliklerine uygun hareket etmeyi ve stratejiler geliştirmeyi sürdüreceğiz.